Top hledané
Výsledky (0)
Co všechno nám prozradil oblíbený moderátor Jakub Kotek?

Moje tělo se bojí, že zůstane opět uvězněné v reality show, přiznává moderátor Jakub Kotek

Petr Bartík
08. července 2025
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Po červeném koberci se na letošním slavnostním zahájení Filmového festivalu v Karlových Varech prošel také moderátor Jakub Kotek, který se účastnil poslední řady oblíbené reality show Survivor. A nebyl sám – doprovod mu dělala jeho krásná přítelkyně Lucie Dušková, finalistka České Miss 2016.

Dobře známý hlas má Jakub Kotek alias Koťák pro všechny posluchače rádia Evropa 2, kde už moderuje řadu let. Zároveň je tváří Novy nebo hudební televize Óčko.

Nedávno odstartoval svůj nový pořad. Fanouškovskou základnu však výrazně rozšířil díky účasti v drsné a aktuálně velmi populární reality show Survivor, kam si poslední ročníky produkce zve zástupce tuzemské i slovenské influencerské scény.

Cvičit se mu nechce, tělo prý potřebuje odměnu

Soutěžící si tam na denním pořádku sahají na dno svých sil. A to nejenom kvůli často fyzicky náročným soutěžím. Za jejich nekončící frustrací stojí především velmi malé množství jídla. A tak se nejednomu z nich po návratu domů stalo, že shozená kila získali rychle zase zpátky.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

„Ta hlava má takový zvláštní jako obranej mechanizmus, protože se bojí, že by zase to tělo někdy mohlo být uvězněné v nějaké takovéhle reality show. Trošku jsem otekl, nechce se mi moc cvičit. Ale zas musím tomu tělu dát nějakou tu odměnu za to odříkání a za to, že mě drželo,“

popisuje oblíbený moderátor.

Má bitcoin a investuje do akcií i nemovitostí

Letos nás na KVIFFu zajímaly i postoje osobností vůči kryptoměnám a investicím jako takovým. V mediálním prostoru se totiž zejména kryptoměnám dostává stále větší pozornosti. Této otázce se tak nevyhnul ani moderátor Jakub Kotek.

A jak se záhy ukázalo, v investování není žádný zelenáč, ačkoliv se podle vlastních slov řadí mezi pasivní investory. Ukázal však solidní přehled v současnosti asi nejpoužívanějších investičních titulů a v investičním světě se tak jistě neztratí.

„Mám 0,0001 bitcoinu, víc zatím ne. Obecně kryptoměnám nějak extrémně neduvěřuju, protože v nich nejsem tak znalý. Ale bitcoinu jako jedné z málo kryptoměn duvěřuji. Já jsem pasivní investor, takže investuji do ETF (akciové fondy, pozn.red.) a do nemovitostí. Já nemám tolik času se tomu nějak aktivně věnovat,“ vysvětluje Kotek.

K politice se vyjadřovat nechce

Protože je aktuální současná geopolotická situace dlouhodobě napjatá, nevyhnuli jsme se ani tomuto tématu a řeč přišla na amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Jakub poněkud překvapivě zmínil Survivora i v této souvislosti.

„Já se naučil nemít názor na všechno. Jedna z věcí, co jsem udělal po tom, co jsem se vrátil z ostrova, je, že jsem přestal sledovat politiku. Protože mi to bere dost času, energie i životního štěstí. Já nemám rád ty zjednodušený odpovědi. Hodně lidí by řeklo, že Trump je blázen. Já rád tahle témata trochu víc studuju. Myslím si, že to není tak jednoduché.“

Chcete vědět, podle jakého filmu by Jakub pojmenoval svůj život nebo kolik stojí jeho nejdražší hodinky? Tak se podívejte na celý rozhovor už teď – a zjistěte, o čem všem jsme si povídali.

Zdroj: vlastní dotazování, autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze