Děti, které vyrůstají se zlatou lžičkou v puse. Jak si žijí potomci celebrit?

Zdědili pohádkové jmění. Jak se žije dětem Gotta, Cibulkové, Kellnera, Kollára nebo Rytmuse? Narodily se pod šťastnou hvězdou.
09. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

O dětech bohatých říkáme, že se narodily se zlatou lžičkou v ústech. Už v útlém věku mají vše, na co musí jiní pracovat celý život. Vyrůstat v rodině, kde nemusíte počítat každou korunu, je pro mnohé snem a ideálem. Děti bohatých rodičů nemusí žít v běžných, natož v bídných podmínkách. Někteří ještě ani nemluví a už jsou slavní. My se za některými z nich podíváme...

Michal David, Charlotte Ella Gottová a Ivana Gottová

Luxus nad luxus

Dominika Cibulková.
Dominika Cibulková. • Zdroj: Profimedia

Se zlatou lžičkou v puse vyrůstá syn Dominiky Cibulkové. Bývalá slovenská tenistka je známá jako velká milovnice luxusu. Proč by ho tedy nedopřála i synovi? Fanoušky šokovala luxusním kočárkem za přibližně 51 tisíc korun nebo přikrývkou od jedné z nejexkluzivnějších módních značek, v níž se malému Jakoubkovi určitě spí jako v bavlnce. Nechyběla ani dětská shower party na nábřeží Dunaje. Skromný nebyl ani křest, který zahrnoval zahradní oslavu, na níž se to hemžilo hosty v outfitech, jako by šlo o svatbu člena královské rodiny. Ve stejném stylu se nesla i oslava prvních narozenin malého Navary, který na oslavu přijel ve vlastním Jeepu.

Čínští císaři kdysi jedli stříbrnými hůlkami. Zdá se, že v jejich šlépějích se vydává i malý Jakoubek, který dostal stříbrnou lžičku na krmení od prestižní klenotnické značky Tifanny & Co. Lžička je designovaná Elsou Peretti a její cena je přibližně 2800 korun.

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m, Praha 6

Tisíce eur za porodnici

Rytmus a Jasmina.
Rytmus a Jasmina. • Zdroj: Profimedia

Žádné bohatství ti do rukou samo z nebes nespadne. I tohle se Rytmus snaží vštípit svému synkovi Sanelovi. Zdá se, že malému jde příkladem už od útlého věku.

„Měli jsme debatu. Říkám mu - synu, až budeš velký, tak nezapomeň, že když budeš makat jako tvůj táta, můžeš být vším, čím se ti zachce,”

uveřejnil na sociální síti.

Nejvíce medializovaný pár Čech a Slovenska se k porodu rozhodl využít soukromé sanatorium s nadstandardními službami. Rytmus za komfort manželky Jasminy připlatil asi 36 tisíc korun. Dvojice si vybrala i vlastního lékaře za 7660 korun, anestezioložku za 7660 korun a údajně i porodní asistentku za 5100 korun.

Showbyznysový kočárek

Boris Valábik a Marián Gáborík.
Boris Valábik a Marián Gáborík. • Zdroj: Profimedia

Luxus dopřeje své dcerce i bývalý slovenský hokejista Boris Valábik. Dceři Viktorii koupil kočárek, o kterém mnozí sní, a který je oblíbený hlavně mezi lidmi ve slovenském showbyznysu. K výběru Borise inspiroval jeho kamarád Marián Gáborík, který ho má také. Cena takového kočárku se pohybuje okolo 43 tisíc korun.

Medializovaný potomek politika

Robert Fico, manželka Svetlana a syn Michal.
Robert Fico, manželka Svetlana a syn Michal. • Zdroj: Profimedia

Michal Fico je synem jednoho z nejsledovanějších slovenských politiků. Když mu bylo 15 let, přišel deník Pravda s informací, že navštěvoval drahou soukromou školu Forel International School, ale namísto běžného měsíčního školného ve výši 22880 korun platili Ficovi jen 2273 korun. Robert Fico k tomu uvedl, že původní sumu by si nemohl dovolit platit. Tehdejší ředitelka školy Zarin Buckinghamová (matka zpěvačky Celeste Buckingham) tvrdila, že Michal Fico získal stipendium, protože byl vynikající žák. Škola měla v té době problém se zařazením do legislativního systému a média naznačovala, že právě toto stipendium bylo cestou, jak se do systému dostat. Obě strany to ale popřely.

Nenarodil se se zlatou lžičkou v puse

Boris Kollár s dcerou Ester (vlevo) a Alexandrou (vpravo),
Boris Kollár s dcerou Ester (vlevo) a Alexandrou (vpravo), • Zdroj: Profimedia

Slovenský podnikatel, politik a mnohonásobný otec Boris Kollár zplodil za svůj život 11 dětí s 10 různými ženami. Co se týče finančního zajištění, jsou všichni členové jeho rodiny v suchu! Kollár vlastní nemovitosti v Dubaji, Thajsku a v Rakousku. V médiích se stále častěji objevuje zejména jeho nejstarší dcera Alexandra Horňáková. Otec na dceři rozhodně nešetří. Je zahrnována luxusními věcmi - na sociálních sítích pózuje například s černou kabelkou prestižní značky Chanel Boy Bag. Zdá se, že si blondýnka pořídila střední černou verzi z kůže krajty, jejíž cena vyjde přibližně na 153 tisíc korun. V jejím šatníku najdeme i kabelku Prada, kterou nosí světové hvězdy. I když se tahle mladá kočka narodila takříkajíc se zlatou lžičkou v ústech, má i mnoho jiných zájmů.

Zámek jako dar

Zoroslav Kollár.
Zoroslav Kollár. • Zdroj: Profimedia

Martin Kollár je synem známého slovenského právníka Zoroslava Kollára, který je však od října minulého roku za mřížemi. Boháč daroval svému synovi Martinovi například luxusní zámeček v obci Tonkovce a přepsal na něj i část svých firem. To, že se mu v podnikání dařilo, dokládal třeba i koupí nejdražšího auta na světě - supersportu Bugatti Veyron, za které v roce 2008 zaplatil přes 25 miliónů korun.

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Majetek po nejbohatším Čechovi

Anna Kellnerová je dcerou nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, který zemřel při havárii vrtulníku na Aljašce. Nejstarší dcera Anna je profesionální parkurovou jezdkyní. Otec jí koupil jednoho z nejdražších závodních koní v historii, poté, co v aukci přeplatil nabídku Billa Gatese. Z původních 200 milionů korun zvýšil cenu koně na 250 milionů. Výše jeho majetku je odhadována na 385 miliard korun.

Vydělává i po smrti

Charlotte Ella Gottová se svou matkou Ivanou.
Charlotte Ella Gottová se svou matkou Ivanou. • Zdroj: Profimedia

Karel Gott se o svoje děvčata postaral opravdu královsky. Už během mistrova života se hodnota jeho majetku odhadovala přibližně na 900 milionů korun. Dědictví po zpěvákovi zahrnuje rodinnou vilu na Bertramce v hodnotě kolem 70 milionů korun, věci z vily v hodnotě desítek milionů, chalupu za 7 milionů, agenturu v hodnotě asi 20 milionů, ochrannou známku na jméno a podpis zpěváka, tantiémy a interpretační honoráře v odhadované hodnotě 7,5 milionů ročně.

Královský majetek, na který se nechytal ani Karel Gott

Michaela Novotná, Artur Štaidl a zesnulý Ladislav Štaidl.
Michaela Novotná, Artur Štaidl a zesnulý Ladislav Štaidl. • Zdroj: Profimedia

Ladislav Štaidl vydělal muzikou značný majetek, dokonce větší, než sám Karel Gott, vzhledem k tomu, že tantiémy pro autory byly podstatně vyšší než tantiémy pro interprety. Po své smrti zajistil své čtyři děti opravdu královsky. Jeho nejznámějším potomkem je syn Artur, kterého měl se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Nemovitosti, které po sobě zanechal, mají hodnotu desítek milionů korun. Vlastnil činžovní dům v Praze nebo vilu, jejíž hodnota je 30 milionů korun. Po své mamince zdědil Artur i vilu v Uhříněvsi, kterou údajně prodal za 7 milionů korun.

Majetek investuje do šatů

Lucie Bílá se synem Filipem Kratochvílem.
Lucie Bílá se synem Filipem Kratochvílem. • Zdroj: Profimedia

Lucie Bílá není jen zpěvačka, ale i velmi zdatná obchodnice, která myslí na zabezpečení celé své rodiny. Té zajistila bydlení po celé České republice. Zpěvačka vytvořila impérium nemovitostí v hodnotě 100 milionů korun. Vlastní domy, byty, chaty, několik zahrad, dokonce i pole. Spoustu peněz utrácí i za šaty, ročně přes 800 tisíc korun.

„Zpěvačky to mají opravdu těžké, mám krásné šaty a mohu si je vzít maximálně dvakrát, protože jinak by mě všichni pomlouvali,“

tvrdí česká slavice.

Bohaté děti Instagramu

Jejich největší starostí je to, kam pojedou na dovolenou nebo kterým autem se vypraví na nákupy. Na síti Rich Kids se děti boháčů chlubí luxusním životem - záchodová mísa oblepená penězi, soukromá letadla nebo stížnosti na to, že namísto jachty dostaly auto. Najít zde můžeme i fotografie, jak chlapec spláchne hodinky, které se mu nelíbily, další se chlubí tím, že zapálil svůj nový Mercedes. Bohaté dívky se chlubí kreditními kartami s tučným balíkem peněz, chozením do školy po červeném koberci či vysmíváním se chudým.

I takové mohou být rozmazlené děti, kterým jejich rodiče snesou i modré z nebe. Skupina privilegovaných dětí, které se narodily do rodin s obrovskými majetky.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks