Top hledané
Výsledky (0)
Zdědili pohádkové jmění. Jak se žije dětem Gotta, Cibulkové, Kellnera, Kollára nebo Rytmuse? Narodily se pod šťastnou hvězdou.

Děti, které vyrůstají se zlatou lžičkou v puse. Jak si žijí potomci celebrit?

Kristina Valachyová
09. srpna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Michal David, Charlotte Ella Gottová a Ivana Gottová

O dětech bohatých říkáme, že se narodily se zlatou lžičkou v ústech. Už v útlém věku mají vše, na co musí jiní pracovat celý život. Vyrůstat v rodině, kde nemusíte počítat každou korunu, je pro mnohé snem a ideálem. Děti bohatých rodičů nemusí žít v běžných, natož v bídných podmínkách. Někteří ještě ani nemluví a už jsou slavní. My se za některými z nich podíváme...

Luxus nad luxus

Otevřít v galerii (9)
Dominika Cibulková.
Dominika Cibulková.Zdroj: Profimedia

Se zlatou lžičkou v puse vyrůstá syn Dominiky Cibulkové. Bývalá slovenská tenistka je známá jako velká milovnice luxusu. Proč by ho tedy nedopřála i synovi? Fanoušky šokovala luxusním kočárkem za přibližně 51 tisíc korun nebo přikrývkou od jedné z nejexkluzivnějších módních značek, v níž se malému Jakoubkovi určitě spí jako v bavlnce. Nechyběla ani dětská shower party na nábřeží Dunaje. Skromný nebyl ani křest, který zahrnoval zahradní oslavu, na níž se to hemžilo hosty v outfitech, jako by šlo o svatbu člena královské rodiny. Ve stejném stylu se nesla i oslava prvních narozenin malého Navary, který na oslavu přijel ve vlastním Jeepu.

Čínští císaři kdysi jedli stříbrnými hůlkami. Zdá se, že v jejich šlépějích se vydává i malý Jakoubek, který dostal stříbrnou lžičku na krmení od prestižní klenotnické značky Tifanny & Co. Lžička je designovaná Elsou Peretti a její cena je přibližně 2800 korun.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Tisíce eur za porodnici

Otevřít v galerii (9)
Rytmus a Jasmina.
Rytmus a Jasmina.Zdroj: Profimedia

Žádné bohatství ti do rukou samo z nebes nespadne. I tohle se Rytmus snaží vštípit svému synkovi Sanelovi. Zdá se, že malému jde příkladem už od útlého věku.

„Měli jsme debatu. Říkám mu - synu, až budeš velký, tak nezapomeň, že když budeš makat jako tvůj táta, můžeš být vším, čím se ti zachce,”

uveřejnil na sociální síti.

Nejvíce medializovaný pár Čech a Slovenska se k porodu rozhodl využít soukromé sanatorium s nadstandardními službami. Rytmus za komfort manželky Jasminy připlatil asi 36 tisíc korun. Dvojice si vybrala i vlastního lékaře za 7660 korun, anestezioložku za 7660 korun a údajně i porodní asistentku za 5100 korun.

Showbyznysový kočárek

Otevřít v galerii (9)
Boris Valábik a Marián Gáborík.
Boris Valábik a Marián Gáborík.Zdroj: Profimedia

Luxus dopřeje své dcerce i bývalý slovenský hokejista Boris Valábik. Dceři Viktorii koupil kočárek, o kterém mnozí sní, a který je oblíbený hlavně mezi lidmi ve slovenském showbyznysu. K výběru Borise inspiroval jeho kamarád Marián Gáborík, který ho má také. Cena takového kočárku se pohybuje okolo 43 tisíc korun.

Medializovaný potomek politika

Otevřít v galerii (9)
Robert Fico, manželka Svetlana a syn Michal.
Robert Fico, manželka Svetlana a syn Michal. Zdroj: Profimedia

Michal Fico je synem jednoho z nejsledovanějších slovenských politiků. Když mu bylo 15 let, přišel deník Pravda s informací, že navštěvoval drahou soukromou školu Forel International School, ale namísto běžného měsíčního školného ve výši 22880 korun platili Ficovi jen 2273 korun. Robert Fico k tomu uvedl, že původní sumu by si nemohl dovolit platit. Tehdejší ředitelka školy Zarin Buckinghamová (matka zpěvačky Celeste Buckingham) tvrdila, že Michal Fico získal stipendium, protože byl vynikající žák. Škola měla v té době problém se zařazením do legislativního systému a média naznačovala, že právě toto stipendium bylo cestou, jak se do systému dostat. Obě strany to ale popřely.

Nenarodil se se zlatou lžičkou v puse

Otevřít v galerii (9)
Boris Kollár s dcerou Ester (vlevo) a Alexandrou (vpravo),
Boris Kollár s dcerou Ester (vlevo) a Alexandrou (vpravo),Zdroj: Profimedia

Slovenský podnikatel, politik a mnohonásobný otec Boris Kollár zplodil za svůj život 11 dětí s 10 různými ženami. Co se týče finančního zajištění, jsou všichni členové jeho rodiny v suchu! Kollár vlastní nemovitosti v Dubaji, Thajsku a v Rakousku. V médiích se stále častěji objevuje zejména jeho nejstarší dcera Alexandra Horňáková. Otec na dceři rozhodně nešetří. Je zahrnována luxusními věcmi - na sociálních sítích pózuje například s černou kabelkou prestižní značky Chanel Boy Bag. Zdá se, že si blondýnka pořídila střední černou verzi z kůže krajty, jejíž cena vyjde přibližně na 153 tisíc korun. V jejím šatníku najdeme i kabelku Prada, kterou nosí světové hvězdy. I když se tahle mladá kočka narodila takříkajíc se zlatou lžičkou v ústech, má i mnoho jiných zájmů.

Zámek jako dar

Otevřít v galerii (9)
Zoroslav Kollár.
Zoroslav Kollár. Zdroj: Profimedia

Martin Kollár je synem známého slovenského právníka Zoroslava Kollára, který je však od října minulého roku za mřížemi. Boháč daroval svému synovi Martinovi například luxusní zámeček v obci Tonkovce a přepsal na něj i část svých firem. To, že se mu v podnikání dařilo, dokládal třeba i koupí nejdražšího auta na světě - supersportu Bugatti Veyron, za které v roce 2008 zaplatil přes 25 miliónů korun.

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6

Majetek po nejbohatším Čechovi

Anna Kellnerová je dcerou nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, který zemřel při havárii vrtulníku na Aljašce. Nejstarší dcera Anna je profesionální parkurovou jezdkyní. Otec jí koupil jednoho z nejdražších závodních koní v historii, poté, co v aukci přeplatil nabídku Billa Gatese. Z původních 200 milionů korun zvýšil cenu koně na 250 milionů. Výše jeho majetku je odhadována na 385 miliard korun.

Vydělává i po smrti

Otevřít v galerii (9)
Charlotte Ella Gottová se svou matkou Ivanou.
Charlotte Ella Gottová se svou matkou Ivanou.Zdroj: Profimedia

Karel Gott se o svoje děvčata postaral opravdu královsky. Už během mistrova života se hodnota jeho majetku odhadovala přibližně na 900 milionů korun. Dědictví po zpěvákovi zahrnuje rodinnou vilu na Bertramce v hodnotě kolem 70 milionů korun, věci z vily v hodnotě desítek milionů, chalupu za 7 milionů, agenturu v hodnotě asi 20 milionů, ochrannou známku na jméno a podpis zpěváka, tantiémy a interpretační honoráře v odhadované hodnotě 7,5 milionů ročně.

Královský majetek, na který se nechytal ani Karel Gott

Otevřít v galerii (9)
Michaela Novotná, Artur Štaidl a zesnulý Ladislav Štaidl.
Michaela Novotná, Artur Štaidl a zesnulý Ladislav Štaidl. Zdroj: Profimedia

Ladislav Štaidl vydělal muzikou značný majetek, dokonce větší, než sám Karel Gott, vzhledem k tomu, že tantiémy pro autory byly podstatně vyšší než tantiémy pro interprety. Po své smrti zajistil své čtyři děti opravdu královsky. Jeho nejznámějším potomkem je syn Artur, kterého měl se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Nemovitosti, které po sobě zanechal, mají hodnotu desítek milionů korun. Vlastnil činžovní dům v Praze nebo vilu, jejíž hodnota je 30 milionů korun. Po své mamince zdědil Artur i vilu v Uhříněvsi, kterou údajně prodal za 7 milionů korun.

Majetek investuje do šatů

Otevřít v galerii (9)
Lucie Bílá se synem Filipem Kratochvílem.
Lucie Bílá se synem Filipem Kratochvílem. Zdroj: Profimedia

Lucie Bílá není jen zpěvačka, ale i velmi zdatná obchodnice, která myslí na zabezpečení celé své rodiny. Té zajistila bydlení po celé České republice. Zpěvačka vytvořila impérium nemovitostí v hodnotě 100 milionů korun. Vlastní domy, byty, chaty, několik zahrad, dokonce i pole. Spoustu peněz utrácí i za šaty, ročně přes 800 tisíc korun.

„Zpěvačky to mají opravdu těžké, mám krásné šaty a mohu si je vzít maximálně dvakrát, protože jinak by mě všichni pomlouvali,“

tvrdí česká slavice.

Bohaté děti Instagramu

Jejich největší starostí je to, kam pojedou na dovolenou nebo kterým autem se vypraví na nákupy. Na síti Rich Kids se děti boháčů chlubí luxusním životem - záchodová mísa oblepená penězi, soukromá letadla nebo stížnosti na to, že namísto jachty dostaly auto. Najít zde můžeme i fotografie, jak chlapec spláchne hodinky, které se mu nelíbily, další se chlubí tím, že zapálil svůj nový Mercedes. Bohaté dívky se chlubí kreditními kartami s tučným balíkem peněz, chozením do školy po červeném koberci či vysmíváním se chudým.

I takové mohou být rozmazlené děti, kterým jejich rodiče snesou i modré z nebe. Skupina privilegovaných dětí, které se narodily do rodin s obrovskými majetky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze