Top hledané
Výsledky (0)
Přinášíme top 10 dárků, které se možná i vy bojíte najít pod vánočním stromem. Jaké dárky jsou tou vaší „noční můrou“?

10 nejhorších vánočních průšvihů: tyhle dárky raději nikomu nedávejte!

Mgr. Jana Höger
22. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Vánoční dárky

Vyplatí se někdy počkat, nebo se raději rovnou zeptat

Nakupování dárků je v plném proudu. Mnohdy ze zoufalství, že nevíme co, kupujeme věci všelijaké. Někdy se ale vyplatí danou osobu řádně poznat. I když je vaše gesto krásné, nemusí se setkat s úspěchem. Těchto 10 dárků raději NIKDY nekupujte!

Svetr se sobem
Šnek
Grinch jako prezident Donald Trump

1. Svetr s rádoby vtipným vánočním motivem

Rádoby vtipný dárek? Ne, toto je zlý sen! Ale i takové dárky se mohou objevit pod vánočním stromem. Ani jím tak neurazíte dotyčného, jako spíš znemožníte sami sebe. Musí to být zrovna na Štědrý den a před celou rodinou? To vážně nechcete... 

2. Rovnou celou farmu zvířat

Domácí zvířátka jsou vánočním evergreenem. To je také důvod, proč se po Novém roce plní útulky. Možná vás napadlo něco ohromného: darovat roztomilé originální zvířátko, jako je kuna nebo malé mexické prasátko. To už tuplem nedělejte, může se stát, že se obdarovanému sejdou třeba 3 a více zvířat! A co s tím potom bude dělat?

Ještě jedno velké proti máme: špatně se to balí a vydává to divné zvuky... ;)

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

3. Kurz přípravy luxusních steaků vegetariánovi

Jestli si nejste jisti, že obdarovaný člověk jí maso, tohle raději nezkoušejte. S vegetariány si není radno zahrávat. Může to také znamenat konec vašeho přátelství. Vánoce, neVánoce!

4. Živý šnek

Zmínit musíme opravdovou perličku – živého šneka. Buď chcete někomu dopřát velkou dávku kosmetické nálože (dneska je „sliz“ ze šneka velice populární záležitostí, ale pro slabší povahy nedoporučujeme), nebo je snad záměrem vyzkoušet francouzský způsob stolování a uvařit si ho?

5. Spodní prádlo

Není většího faux-pas než dostat spodní prádlo špatné velikosti, ať už jakékoli. Takové babičkovské "bombarďáky, asi nikomu nevykouzlí úsměv na rtech.

6. Mop

Rozhodně nikdo na Vánoce neočekává, že si po slavnostní večeři s velkou pompou rozbalí luxusní mop. A obzvlášť ne ve chvíli, kdy máme doma koberce. Souhlasíte?

7. Tzv. kolující dárky

To hovoří za vše. Dárek, který jste někomu darovali k narozeninám se najednou objeví pod vánočním stromečkem s vaší jmenovkou! Jaký zvláštní koloběh???!!! Zkuste si představit ten natěšený výraz se slovy: "Tak to jsem opravdu nečekal(a)!" 

8. 10 kg luxusního pracího prášku

Extra doprovázené slovy: „A co, vždyť ho přece používáš ne, drahoušku?" Lidi, jsou Vánoce, darujme si milé dárky!

9. Utěrky na přední sklo auta

Nic neřekne "záleží mi na tobě" lépe, než luxusní utěrky na čelní sklo.

10. A zase ty ponožky

Někteří si je přejí dostávat pořád a někomu už to zkrátka leze krkem. „Měkouši“ všude, kam se podíváte. Zkuste příště více originality!

 
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze