Top hledané
Výsledky (0)
Světové fashion weeky nejsou jen přehlídkou luxusních modelů. Někdy ten pohled na trendy příští sezóny pořádně bolí. Co se tentokrát nepovedlo v Miláně?!

10 outfitů z módního pekla, které by měly zůstat v Miláně!

Martina Šmalclová
17. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Dsquared2

Neskončete v módním pekle

Připravili jsme pro vás přehled 10 nejhorších outfitů z kolekce FW 2019 a máme pro vás jasný vzkaz: Pánové, do těchto outfitů se oblékejte pouze v případě, chcete-li dříve nebo později skončit v módním pekle. Dámy, do těchto outfitů oblékejte své muže pouze v případě, že se jim chcete krutě pomstít…

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Marný Marni ve stylu Dana Nekonečného

Luxusní italská značka Marni opět nezklamala. I tentokrát našemu žebříčku kraluje a objevila se v něm hned 4x!  Během milánského týdne módy předvedla podivný outfit ve stylu Dana Nekonečného, bláznivý růžový komplet à la cukrová vata, pestrobarevnou halucinaci i „váguse“, který toho musel na sebe obléct co nejvíce, protože nejspíš na letišti překročil povolený limit příručního zavazadla…. Jinak si to vrstvení vysvětlit neumíme!

Asexuální kolekce Dsquared2

Zvonové lesklé kalhoty, řetězy, upnutá tílka nebo crop topy. Módní přehlídka Dsqaured2 FW 2019 se stala, podobně jako show Marni, hotovým módním peklem. Pokud bychom měli říci, jak podle nás vypadá skutečně asexuální pánská kolekce, zde máte odpověď. Abychom ale nebyli tak přísní, dámské modely, které se na mole také objevily, byly luxusním zpestřením a tady se designéři Dean a Dan Caten vytáhli! S drobnými úpravami, bychom dobrou polovinu z nich s chutí oblékli!

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Versace a jeho barevné halucinace

I Versace se v našem žebříčku TOP 10 objevuje hned 2x. Luxusní značka chtěla zářivé barvy a výrazné prvky zakomponovat také do pánského šatníku a podle toho to dopadlo. Výsledkem jsou klaunské kalhoty a košile vhodné na Havaj, nebo ještě lépe – na maškarní...

Doufáme, že se od těchto značek dočkáme za půl roku na dalším milánském fashion weeku luxusnějších kousků! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Tak jako vždy i tentokrát nebude nikdo z vás ochuzený o top 3 toho nejhoršího z pánských kolekcí na fashion weeku v Miláně! 

Marni – bacha na růžový buzigang

Tak tuhle kolekci jsem vážně nepochopila. Je to jako když někdo smíchá kontejnery prádla pro potřebné s náhodnými úlovky, které zbyly v gay klubu Termix na Vinohradech po divoké party. Leopard, modrý tygr a růžová pletenina?! Hele hoši, tohle si opravdu schovejte až na masopust.

Dsqaured2 – YMCA 2019

FW 2019 podle Dsqaured2? Za mě hotový revival kapely Village People a jejich mega hitu YMCA. Kůže, třásně, kostkovaná cowboy košile a na samý závěr jakýsi Matrix model s vysokým topem. Muži s trikama nad pupík??? Proboha, tohle raději ponechme Britney Spears v její Las Vegas Show.

Versace – barevný vekslák

Kdyby v dnešní době působili pražští veksláci, představovala bych si je asi i v něčem takovém. Aneb být trendy za každou cenu. Ale otázkou je, zda vůbec akceptovat trend v podobě přihřátého kabátu a pruhovaného obleku připomínajíc vězeňský mundur z amerických komiksů. I když ono by to vlastně sedělo...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze