Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce SS 2018 je již třetím společným počinem značek. S čím přicházejí tentokrát? S šesti novými typy včetně tří nových barev a tvarů a dvěma unisex modely.

100% recyklovatelné žabky od Ipanema & STARCK!

Martina Šmalclová
14. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
100% recyklovatelné žabky? Realita!

Elegance v kombinaci s komfortem

Spojení komfortu s prudkou elegancí dalo vzniknout nové luxusní kolekci SS 2018. Ta dosahuje technické dokonalosti a inovací v oblasti podrážky, popruhů a především materiálů. Duo se zaměřilo na udržitelnost a vytvořilo obuv z 100% recyklovatelných materiálů. Kdo na tom bude mít lví podíl? Nepochybujeme, že to bude novátor Philippe Starck!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Philippe Starck: Vynálezce, novátor, designér, architekt, cokoliv!

Vypadá to, že neexistuje obor, ve kterém by Philippe Starck nedokázal zazářit. Francouzský umělec exceluje v oblastech produktového a technického designu, luxusního nábytku a interiéru, architektuře, ale také módního návrhářství. Ve známost vešel užíváním nových materiálů a neobvyklých řešení. To předvedl ostatně i nyní. Napadá Vás někdo další, kdo by přišel s luxusní a současně plně recyklovatelnou obuví?

Kolekce SS 2018: Maximální minimalismus a dokonalé propojení

Ekologické smýšlení není to jediné, co dělá luxusní kolekci SS 2018 unikátní. Žabky jsou revolučního designu s prvky populárního minimalismu, který je pro vynalézavého tvůrce typický. Kolekce SS 2018 přichází s inovacemi v podobě zaoblenějších hran a čistších konstrukcí. Jednou z vizí značek je nechat boty s Vámi volně splynout, proto bylo při jejich výrobě použito co nejmenší množství materiálu.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Černé, bílé nebo třeba světle růžové?

Zaujala Vás luxusní kolekce SS 2018 brazilské značky obuvi Ipanema a francouzského novátora Philippe Starcka? Stylové žabky pořídíte ve vybraných buticích v přepočtu přibližně za 960 – 1600 Kč. Vybírat můžete z klasických odstínů černá bílá a dále živějších tónů  - žlutá, oranžová či světle růžová. Tak vzhůru nakupovat, léto se nezadržitelně blíží! 

 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Praktický design, krásné barvy a překvapující materiál!

Nová kolekce letních bot od Ipanema mě překvapila nejen tím, že je vyrobena z recyklovaných materiálů, ale také svojí praktičností. Už podle barev je jasné, že jsou boty multifunkční, protože průhledná či pudrová barva se zkrátka hodí ke všemu. Stačí mrknout na Kim Kardashian West a její milion párů průhledných střevíčků!

Co mě velmi překvapilo je fakt, že se z odpadu dají vykřesat takto čisté barvy. Moc se mi líbí ty pudrové žabky, které mají kolem prstů pozvednutou podrážku. Suprově to chrání nohu před nakopnutím o nějaký nenápadně zahrabaný šutr na pláži. Pamatuji si to naprosto živě, jak jsem s krvácející nohou od písku v obyčejných žabkách utíkala na ošetřovnu v hotelu... zkrátka peklo! Tímto modelem Philippe Strack vše vyřešil.

Jediné mínus v kolekci, kterého bych se u těchto bot bála, je to tenoučké propojení pásků s podrážkou. Vypadá to, že třeba při mírném klopýtnutí se to člověku utrhne. A šance, že já o něco zase zakopnu či klopýtnu je 100% už předem, ale to tak u žiraf už bývá…

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze