Nejsi očkovaný? Nedostaneš práci! Celebrity, které řekly vakcíně NE

Stále více přibývá států, které zavádějí povinné očkování. Možná už brzy bude všude platit motto: „Žádná vakcína, žádná práce“.
28. listopadu 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Hollywoodská filmová studia vynaložila velké sumy peněz na vytvoření bezpečného pracovního prostředí pro herce a personál. Pro herce Seana Penna však nejsou tato opatření dostatečná. Je přímo posedlý očkováním. Nejnověji prohlásil, že se nevrátí do práce, dokud nebudou všichni spolupracovníci na jeho aktuálním projektu plně očkováni. Chce, aby filmová studia a produkční společnosti vyžadovaly od každého očkování před tím, než vstoupí na plac.

Olivia Newton-John a Chloe Rose Lattanzi

„Myslím si, že by to mělo být povinné, stejně jako rozsvěcování světel v autě v noci,“

říká Sean Penn otevřeně. Je jednou z mnoha hvězd, které zaujaly postoj ve prospěch vakcín.

Sean Penn
Sean Penn • Zdroj: Profimedia

Do Evropy se opět vracejí lockdowny a zároveň i protesty proti nim. Téměř všechny evropské země hlásí rekordní počty infikovaných od vypuknutí pandemie v únoru roku 2020. Slovensko vede žebříček nejrychlejšího nárůstu infikovaných v přepočtu na obyvatele na celém světě. Vlády zavádějí přísnější opatření, což má za následek odpor lidí vůči nim. Několik evropských metropolí zažívá masové protesty odpůrců lockdownů a očkování, mezi jinými například Vídeň nebo Amsterodam. Násilné protesty zaznamenali i v Bruselu.

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Rakousko

Covidové protesty v Rakousku
Covidové protesty v Rakousku • Zdroj: Profimedia

Poté, co začaly přibývat nové případy infekce, přistoupila Vídeň k nekompromisním opatřením. Rakousko po lockdownu pro neočkované přitvrdilo a ohlásilo, že celostátní uzávěra bude platit i pro očkované. Lockdown bude trvat nejméně deset a maximálně dvacet dní. Kromě toho přistoupilo k radikálnímu kroku a od 1. února příštího roku bude v zemi platit povinné očkování pro všechny obyvatele. Přestože Rakousko nepatří k nejméně proočkovaným zemím v Evropě, plně očkovaných je zde jen 66 procent, oproti Slovensku má proočkovanost téměř o 20 procentních bodů vyšší.

Rusko

Povinné očkování zavádějí také v Rusku. Jedná se o reakci na velmi nízké procento očkovaných. Vakcínu zde dostalo jen 22 procent obyvatelstva. V Rusku by se mělo povinné očkování týkat téměř všech sfér. Ačkoliv byl Vladimír Putin donedávna proti povinnému očkování, ruské autority změnily názor poté, co se situace v zemi začala rapidně zhoršovat.

USA

4. leden 2022 bude v Americe významným dnem. Pracující ve firmách s více než 100 zaměstnanci se budou muset nechat očkovat dvěma dávkami vakcíny proti koronaviru. V opačném případě se musí každý týden podrobit testování na přítomnost viru a nosit roušku. Opatření budou platit i pro 17 milionů zdravotníků a ošetřovatelů - pro ně však nebude platit, že se mohou pouze testovat, ale budou muset být očkováni. Budou však mít právo požádat o výjimku ze zdravotních či náboženských důvodů.

Kanada

Kanada plánovala vyžadovat povinné očkování od federálních zaměstnanců a většiny cestujících v železniční, letecké a lodní dopravě.

Lotyšsko

K povinnému očkování chce přistoupit i Lotyšsko, kde bude očkování nutné pro lidi pracující ve zdravotnických, sociálních, vzdělávacích i jiných službách.

Kostarika

Karibský stát Kostarika zavede od příštího roku jako první na světě povinné očkování proti koronaviru pro děti a teenagery. Vakcína se tak v této zemi zařadí mezi povinné očkovací látky proti virovým onemocněním, jako jsou plané neštovice či obrna. Vakcína bude povinná pro všechny osoby od 18 let.

Nový Zéland

V říjnu oznámila povinné očkování proti covidu pro většinu zdravotníků a učitelů také novozélandská vláda. V rámci avizované politiky „no jab, no job“ (bez vakcíny – bez práce) budou muset být všichni lékaři, sestry i další zdravotnický personál v první linii očkováni dvěma dávkami vakcíny. Tato povinnost začne platit od 1. prosince.

Maďarsko

V Maďarsku přenesla vláda odpovědnost za povinné očkování pracovníků na jejich zaměstnavatele. Odboráři toto rozhodnutí kritizovali. Kromě toho je v zemi povinné očkování pro zdravotníky, což ještě během letních prázdnin oznámil premiér Viktor Orbán.

Ukrajina

Ukrajina zavedla povinné očkování učitelů a státních úředníků. Zaměstnanci základních a středních škol, vysokoškolští učitelé, státní úředníci a pracovníci vědeckých institucí budou mít měsíc na to, aby se dali očkovat první dávkou vakcíny. V případě, že tak neučiní, budou bez nároku na mzdu „suspendováni“. Očkování se vyhnou jen osoby, které mají zdravotní kontraindikace uznané ministerstvem.

Belgie

Povinné očkování zdravotníků plánuje zavést i Belgie. Vláda dokončila návrh zákona, kterým se zavede povinnost vakcinace všech zdravotníků. Od 1. ledna do 31. března 2022 by měla platit přechodná fáze a po 1. dubnu budou muset být všichni lékaři, sestry a ostatní členové zdravotního personálu očkováni, jinak jim hrozí propuštění z pracovního poměru nebo ztráta licence.

Ostrov Martinik

Lidé odklízejí trosky shořelých aut.
Lidé odklízejí trosky shořelých aut. • Zdroj: Profimedia

Na Martiniku, francouzském karibském ostrově, lidé ve středu (24. 11.) už druhou noc v řadě stříleli po policistech. Podle agentury Reuters se sem přenesly protesty proti povinnému očkování proti covidu z nedalekého ostrova Guadeloupe. Násilnosti propukly kvůli nesouhlasu s povinným očkováním zdravotníků a nutností prokazovat se covidovým certifikátem před vstupem do většiny veřejných prostor. Očkovací povinnost pobouřila podle agentury Reuters část populace, jejíž předkové byli otroci, kteří pracovali na francouzských cukrových plantážích. Během 20. století pak bylo mnoho ostrovanů systematicky vystavováno toxickým pesticidům používaným na banánových plantážích. Začala generální stávka. V důsledku rabování je zavřená většina obchodů.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Anglie

Povinné očkování pro zdravotníky v první linii plánují zavést také v Anglii. Ti budou muset být plně očkováni nejpozději do jara příštího roku. Požadavek se má vztahovat i na dobrovolníky, zdravotníky, kadeřnice či kosmetičky, které z titulu své práce navštěvují pečovatelské domovy. Proti covidu není dosud očkováno 80 až100 tisíc zaměstnanců Národní zdravotní služby. Povinnost vznikla i pracovníkům domovů pro seniory. Opatření však vyvolávají i odmítavé reakce. Více než 60 tisíc lidí už podepsalo petici proti plánu vlády na povinnou vakcinaci proti covidu-19.

Slovensko

 Protesty na Slovensku
Protesty na Slovensku • Zdroj: Profimedia

Povinné očkování řešili ministři na ústředním krizovém štábu již několikrát. Vášně Slováků se však stupňují už jen při úvahách o takovém opatření pro určité skupiny obyvatelstva. Na platformách, jako jsou sociální média, mluví skupiny lidí o šikaně, o vydírání, o tom, že jim vláda nemá zasahovat do života a jejich svobod. Slovensko má jednu z nejnižších proočkovaností ze zemí Evropské unie. Nemocnice se plní a mnohé stojí na prahu kolapsu. Povinné očkování proti covidu-19 by po právní stránce bylo možné, ale politici ho zatím prosazovat neplánují.

Česko

Demonstrace proti současným pandemickým omezením v Praze.
Demonstrace proti současným pandemickým omezením v Praze. • Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Očkování proti koronaviru by mělo být v České republice pro určité profese povinné. V úterý se na tom shodla Rada vlády pro zdravotní rizika. Zatím nebylo rozhodnuto, kterých skupin se tato podmínka bude týkat. Mluví se především o zdravotnících, zaměstnancích v zařízeních sociálních služeb nebo o osobách starších 60 let. Podle premiéra by vybrané profese a senioři mohli být kompletně očkováni dvěma dávkami do února 2022.

Očkování pro hvězdy

Stejně tak, jako na Slovensku nebo v Rakousku, i v Hollywoodu se najde spousta lidí, kteří mají s očkováním z nějakého důvodu problém.

Jessica Biel

Jessica Biel
Jessica Biel • Zdroj: Profimedia

Herečka v roce 2019 lobovala proti kalifornskému senátnímu návrhu zákona, který dal státnímu ministerstvu veřejného zdravotnictví poslední slovo v otázce, zda děti mohou být z lékařského hlediska osvobozeny od povinných vakcín, aby mohly chodit do školy. Setkala se s Robertem F. Kennedym Jr., velmi kontroverzním mužem, který o vakcínách mluvil jako o „holocaustu“ a tvrdil, že „lék na většinu spalniček je vitamín A“.

„Moji nejbližší přátelé mají dítě ve zdravotním stavu, který vyžaduje výjimku z očkování. Pokud by tento návrh zákona prošel, výrazně by to ovlivnilo schopnost jejich rodiny starat se v tomto státě o své dítě. Proto jsem mluvila se zákonodárci a tomuto návrhu jsem oponovala.“

Nicky Minaj

Nicky Minaj
Nicky Minaj • Zdroj: Profimedia

Raperka Nicky očkování odmítá. Své fanoušky vyzývá, aby si své rozhodnutí dát se očkovat dobře promysleli. Na Twitteru napsala, že vakcína proti onemocnění covid-19 způsobila impotenci a otok pohlavních orgánů jejího rodinného přítele. Toto tvrzení však není ničím podloženo. Raperka konstatovala, že očkovat se nechá pouze po té, co si udělá „dostatečný výzkum“ o účincích vakcíny.

Letitia Wright

Letitia Wright
Letitia Wright • Zdroj: Profimedia

Anglická herečka Letitia Wright ztvárnila ve filmovém vesmíru Marvel sestru Black Panthera. Představitelka Shuri se veřejně netají tím, že je k očkování skeptická. Podle zpráv očkování bojkotovala. Před pár dny utrpěla úraz, kvůli kterému se odletěla léčit do Londýna, a natáčení Black Panthera 2 bylo pozastaveno. Problém je, že americké úřady vyžadují od zahraničních návštěvníků očkování. A to ona nemá. Jak a kdy se na plac v Atlantě vrátí, proto zatím není jasné.

Rob Schneider

Rob Schneider
Rob Schneider • Zdroj: Profimedia

Už v minulosti byl otevřeným kritikem preventivních opatření proti covidu-19 a nyní se drsně vyjádřil i k očkování. Neobešlo se to bez kritiky od fanoušků.

„Prostě řekněte ne… a ne,“

tweetoval Schneider a dodal:

„Více než polovina Američanů nadále odmítá tuto neschválenou experimentální genovou terapii! Mé tělo, má volba!“

Olivia Newton-John

Olivia Newton-John a dcera Chloe Rose Lattanzi
Olivia Newton-John a dcera Chloe Rose Lattanzi • Zdroj: Profimedia

Herečka Olivia Newton-John, známá zejména rolí Sandy ve slavném muzikálu Pomáda, prohlásila, že navzdory svému věku a skutečnosti, že je ve čtvrtém stadiu nádorového nemocnění, nemá v plánu nechat se očkovat. K antivaxerům, tedy odpůrcům očkování, se hlásí i dcera známé herečky Chloe Rose Lattanzi.

„Nejsem antivaxer, jsem však proti tomu, aby mi někdo dával do těla rtuť a pesticidy, kterých je ve vakcínách obrovské množství,“

prohlásila Lattanzi.

Jak zvládají virus dobře očkované země?

Světovým lídrem, co se očkování týče, je Gibraltar. Plně očkováno je zde více než 118 procent populace. Číslo přesahující sto procent totiž zahrnuje i Španěly, kteří každý den překračují hranice tohoto území kvůli práci nebo ho navštěvují. Vysokou proočkovanost hlásí i Irsko, Nizozemsko a Belgie. Všechny tyto země mají očkovaných více než 90 procent lidí nad 60 let. Přesto tyto tři státy i britské území hlásí v posledních týdnech vysoký počet potvrzených případů covidu.

Zdá se tedy, že ani vysoká proočkovanost nezabránila tomu, aby se zde infekčnější varianta koronaviru dále šířila.

Zdroje: dailymail.co.uk, ranker.com, USA TODAY, BFM TV, Aktuality, slovenské televize, vlastní dotazování

 

 

 

 

 

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks