Top hledané
Výsledky (0)
Každý moderní interiér si zaslouží nadčasový, kvalitní a pohodlný designový nábytek. I ten váš! Představujeme novinky prestižní značky Rolf Benz.

3 designové vychytávky Rolf Benz z pražského Showroomu Stopka

Eva Ledecká
26. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Do nábytku značky Rolf Benz se zamilujete stejně jako my. Již více než 50 let patří tato značka mezi špičku v oblasti čalouněného nábytku. Dokazují to nejen její úspěchy na veletrzích (například nedávný Imm Kolín), ale také spousta prestižních ocenění, které za své výrobky sbírá. Pokud také toužíte po moderním interiérovém vybavení, jste tu správně!

Sedačka VOLO
Židle Rolf Benz 629
Stolek Rolf Benz 927

Vybrali jsme 3 luxusní novinky, které ocení každý milovník designu.

1. Sedačka VOLO: vyvinuta pro extrémní pohodlí

Sedačka Rolf Benz VOLO odpovídá současnému modernímu životnímu stylu. Slovo “volo” pochází z latinského výrazu “létám”, a tak si jistě dovede představit tu lehkost a designovou čistotu patrnou na první pohled. Sedačka VOLO vyzařuje pocit luxusu, nabízí maximální komfort a může být flexibilně upravena.

“Chtěli jsme navrhnout pohodlnou a kombinovatelnou sedačku. Zároveň aby byla lehká a snadno přenositelná,” vysvětluje designér sedačky Gunter Kleiner.

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

2. Oceněná luxusní židle Rolf Benz 629: zaostřena na flexibilitu

Poprvé byla představena na prezentaci značky loni na podzim. Unikátní židle Rolf Benz 629 je kombinací křesla, židle a lavice a stala se vítězem v soutěži "ICONIC AWARD 2019: Innovative Interior". Za návrhem stojí známý designér This Weber a my mu tleskáme za jeho originální práci!

3. Stolek Rolf Benz 927: pro radost z moderního designu

Jste-li opravdovým fanouškem současního designu, tak vás tento štíhlý, kulatý stolek nadchne! Nohy z masivního dřeva nesou odkládací část z oceli s výrazným děrovaným vzorem. Nabízí se ve dvou výškách (43 cm a 50 cm) a pěti barevných odstínech. Jeho průměr je 40 cm.

Jak se vám zamlouvá design, který baví? 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Podnikatel Jiří Stopka: Pro Čechy jsou přednější automobily než interiéry
Zobrazit článek
Minotti v showroomu Stopka: Italský design se 70 letou tradicí nyní v Praze!
Zobrazit článek
Stopka
Klimentská 46 a 48 110 02 Praha Česká repubika
+čěé221851045