Top hledané
Výsledky (0)
Toto není návod na to, jak se obléknout na vánoční večírek. Toto je návod na to, jak se proměnit v dokonalou, luxusní hollywoodskou hvězdu!

3 hvězdy vánočních večírků: proměňte se v Marilyn, Audrey nebo Carrie!

Eva Ledecká
30. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Každý rok je to stejné, znáte to jistě taky. Firemní vánoční večírek se blíží a vy přemýšlíte, co na sebe, aby to nebylo moc nudné, ale zase ne moc „trapné“. Co když přijdou všichni v džínách a jen vy v šatech nebo naopak?

Santovská čepička je přežitek!

Nakonec si vezmete něco červeného, něco třpytivého, možná nějaký ten luxusnější kousek s vánočním motivem (sobovi na svetru se vyvarujete, protože víte, že tam podobné modely budou minimálně čtyři). Na hlavu ještě nasadit blikající santovskou čepičku a jde se na to! Skvělé...ale tak typické!

Proměna v Marilyn Monroe
Proměna v Audrey Hepburn
Proměna v Carrie Bradshaw

My pro vás máme něco lepšího – geniální trik!

Když ze sebe uděláte hollywoodskou star, nebudete muset řešit nic! Budete okouzlující, originální, zábavná a hlavně budete absolutní hvězdou jakéhokoliv vánočního večírku! A naše redaktorky vám v tom pomohou.

Udělaly ze sebe Marilyn Monroe, Audrey Hepburn a SJP alias Carrie Bradshaw a poradí vám, jak toho můžete docílit i vy! Pokud jste si snad mysleli, že dívka na fotografii je božská Marilyn, spletli jste se! Je to její fanynka, naše redaktorka božská Dominika!

Vánoční večírek, na který se nezapomíná!

Chcete se stát božskou Marilyn, elegantní Audrey nebo stylovou Carrie? Když to dokázaly naše redaktorky, dokážete to také. V každém ze 3 dílů tohoto speciálního seriálu vám přinášíme tipy na to, jaký zvolit účes a nalíčit se tak, aby byla podoba co nejvěrnější. Součástí je video týkající se líčení a tvorby účesu a nejste ochuzeni ani o citáty a perličky ze života těchto slavných hvězd. 

Zapomeňte na sobí rohy a Santa Clause, přichází doba "hvězdných večírků" a zářit na nich budete VY!

Klikněte, pokud se chcete proměnit v:

AUDREY HEPBURN

MARILYN MONROE

CARRIE BRADSHAW

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Proměna v Audrey Hepburn: Snídaně u Tiffanyho v Praze!
Zobrazit článek
Proměna v Carrie Bradshaw: Vím hodně o sexu a nebojím se zeptat!
Zobrazit článek
Proměna v Marilyn Monroe: Stala jsem se sexy symbolem všech mužů!
Zobrazit článek
5x MINI: S naším výběrem minišatů to na večírku roztočíte!
Zobrazit článek