Top hledané
Výsledky (0)
Silvestr v luxusním stylu bude dokonalou tečkou za letošním rokem. Vstupte do vášnivého roku 2017 na luxusních místech světa.

3 luxusní silvestrovské destinace: Karibik, Miami, Palm Beach

Eva Ledecká
16. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Ocean Lounge Saint Martin

Luxusní party v karibském Saint Martin

Užijte si luxusní koktejly, exkluzivní karibskou kuchyni a party až do rána. Přes den vás nečeká nic jiného než azurové moře a čas zalitý sluncem.

Malý ostrůvek Saint Martin, o který se dělí Francie a Holandsko, přináší velkou zábavu, která se o silvestrovské noci ještě násobí. All inclusive po celý večer nabízí luxusní podnik Palm Beach. Ty nejlepší místní DJ, ohňostroj a party na pláži zažijete v klubu Waikiki.

O noblesní party v gala stylu se postará vyhlášený Ocean Lounge na pláži ve stylovém karibském designu. Luxusní šampaňské a ty největší delikatesy jsou zde samozřejmostí.

Belmond la Semana představuje nejluxusnější resort na ostrově Saint Martin. Se dvěma bazény, velkým vinným sklepem, studiem na jógu a pilates a spa v evropském stylu, přináší těchto luxusních 8 vil a 81 pokojů útěk do úžasného klidu. The Westin Dawn Beach Resort & Spa s vlastním kasinem a rozlehlou pláží s několika restauracemi a bary představuje další luxus, který nebudete chtít opustit.

Miami South Beach: destinace předurčená pro luxus

Miami South Beach, to je výjimečné míso, které již tradičně láká k luxusním dovoleným i netradičním divokým večírkům. Luxus a zábavu na prvním místě můžete očekávat, pokud se sem vypravíte oslavit silvestrovskou noc. Znásobte svůj jedinečný zážitek díky luxusnímu hotelu Setai na pobřeží. Dokonalý luxus, který ztělesňuje kombinace bohaté architektonické historie okolí s jedinečností asijských a Art Deco vlivů. Dokonalý gurmánský zážitek a prémiové šampaňské je v tomto učiněném ráji naprostou samozřejmostí.

Silvestrovská noc ve W South Beach bude nezapomenutelným zážitkem a vzrušující jízdou, pokud se vypravíte na jedinečnou party do Wall Lounge.

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

Luxusní silvestrovská noc v Palm Beach

Neskutečně dlouhá pláž, bílý písek, luxusní auta a jídlo a koktejly. Vychutnávejte tyto požitky všemi smysly a propadněte dokonalému kouzlu Palm Beach, ideální destinaci pro strávení výjimečné silvestrovské noci.

The Colonal Hotel v Palm Beach nabízí opravdu luxusní zážitek. Jedinečný hotel pro zaručení přepychové atmosféry, ať se jedná o jakoukoliv slavnostní příležitost. Zde září pěvecké hvězdy a hudebníci v The Royal Room. Samotný hotel je považován za jednu z amerických ikon v hotelovém prostředí. Další perlou v Palm Beach může být Eau Palm Beach Resort s úžasným spa, unikátním intimním prostředím a výhledem na hladinu moře.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Wall Lounge, W South Beach
W South Beach 2201 Collins Ave Miami Beach FL 33139 USA
+1 305-938-3130