Top hledané
Výsledky (0)
Kreativní a originální kampaně, které jdou proti komerčnímu zpodobnění lásky!

3 nejdrsnější anti valentýnské kampaně

Mgr. Jana Höger
30. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Už se zase blíží „valentýnské šílenství“. Lavina mužů i žen zaplaví obchody ve snaze získat srdce svého milovaného protějšku koupí dárku. Všichni na povel dáme 14. února najevo lásku!

STOP! VŠICHNI NE.

Představujeme anti valentýnské kampaně pro ty, kteří lásku na povel neuznávají!

Anti-Valentine
Anti-Valentine
Moo sarkastické pohlednice

Valentýnský masakr motorovou pilou!

Za úvahu rozhodně stojí anti valentýnský dárek pro drahou polovičku v podobě motorové pily. Texaská reklamní agentura Bakery vytáhla těžký kalibr: natočila kampaň s názvem Wreck Valentine's Day Roses, ve které se na počátku objeví krásný Straussův valčík a vy se dočkáte luxusních růží. Z pohádky se ale stane horor! V uších vám zní Carmina Burana a vy sledujete "zastříhávání", tedy popravu, darovaných růží motorovou pilou. 

Skartujte svou lásku

Jednou z mnoha dalších anti valentýnských kampaní je takzvaná ShredYourEx, za kterou stojí firemní politika „McKinney’s Ten Percent“. Postačí poslat fotku vybraných bývalých partnerek či partnerů na Instagram nebo Twitter s hashtagem #ShredYourEx. Celou akci v podobě digitální luxusní skartovačky už jen dále můžete sledovat na ShredYourEx.tv. 

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Britský výrobce pohlednic Moo pojal Anti Valentýna zase po svém. Vymyslel pohlednice pro zamilované, které okořenil sarkasmem. Můžete třeba dostat či darovat  luxusní Valentýnku, kde stojí: 

„Říkáš, že Valentýn je trapný, komerční a přeceňovaný svátek, ale když ti pak nedám přáníčko, stěžuješ si. Tak fajn: tady máš přání. Spokojená?“

A nebo:

„Nic neřekne „jsi výjimečný“ tak dobře, jako masově vyráběné sentimentální vzkazy napsané někým jiným. Jako třeba tenhle.“

Nejde o to sabotovat lásku, ale není to přeci o jednom sladkém dni v roce!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cover Story: Anti Valentýn – NE lásce na povel!
Zobrazit článek
Jak skoncovat s Valentýnem snadno a rychle!!!
Zobrazit článek