Top hledané
Výsledky (0)
Hranice moderních technologií se stále posouvají. Přinášíme vám pohled na luxusní titanová sluchátka vyrobená 3D tiskem, která by ještě před několika lety vzbuzovala pocity, že jsme se ocitli v daleké budoucnosti.

3D tisk boří hranice: luxusní sluchátka LAB 2

Eva Ledecká
06. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

S luxusním výrobkem přišla na trh japonská značka S'Next, která funguje na trhu od roku 2007 a zabývá se výrobou prémiových audio doplňků. 

Titanový luxus do uší

V nedávné době ohromila společnost S'Next elegantními a luxusními sluchátky vyrobenými z titanu. Jedná se o unikátní a stylový produkt, který na současném trhu nemá obdoby.

Sluchátka LAB 2 mají speciální tvar, který je výsledkem honby za co nejdokonalejším zvukem. Tvaru bylo dosaženo díky technologiím, které přinesly do našeho moderního světa 3D tiskárny. Samotné výrobě samozřejmě předcházel dlouhý vývoj a testování několika prototypů.

Jedná se o mimořádně kvalitní práci celého týmu, který hledí na každý detail. Proto vás musíme zklamat, ale v běžném prodeji tento luxusní skvost neseženete.

Byt na prodej Praha 5 - 130m
Byt na prodej Praha 5 - 130m, Praha 5

Nejdražší sluchátka svého druhu

Použití titanu poukazuje na vysokou zvukovou kvalitu a zároveň se jedná o luxusní designový kousek. Cena sluchátek LAB 2 se pohybuje okolo 4 300 USD (necelých 112 000 Kč), což je řadí mezi nejdražší sluchátka vyrobená 3D tiskem na současném trhu. Jedná se o limitovanou edici v počtu 200 kusů.

Zda jsou ještě nějaké kusy k mání, bohužel nevíme. Doufáme však, že nám budoucnost přinese více takovýchto unikátních luxusních kousků.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
S'Next
3-12-7 Kitakase Saiwai-ku, Kawasaki Kanagawa 212-0057 Japan