Top hledané
Výsledky (0)
Giambattista Valli, Givenchy a Giorgio Armani Privé – trojka, ze které vzejde jenom jeden vítěz!

Giambattista Valli, Giorgio Armani, Givenchy. Kdo z nich v Paříži zaválel?!

Martina Šmalclová
01. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Giorgio Armani Privé Haute Couture Spring 2019

Jméno není to jediné, co je spojuje

Název začínající písmenem G není tím jediným, co značky Giorgio Armani Privé, Giambattista Valli a Givenchy spojuje. Všechny tři předvedly v rámci Paris Fashion Week luxusní módní show plnou stylových a ženských modelů skutečně hodných označení Haute Couture. Která z nich se ale úkolu zhostila vůbec nejlépe?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Giorgio Armani Privé: Francouzkou snadno a rychle

Luxusně. Přesně takovým dojmem na nás působí kolekce Armani Privé, která kombinuje špičkové materiály a tradiční střihy spolu se současnými trendy. Pokud se tedy chcete během pár minut proměnit ve stylovou Francouzku, tady máte návod jak na to!

Giambattista Valli: Tradiční tyl vs. mini

Italská módní značka nás nezklamala a v rámci Haute Couture Spring 2019 předvedla božský kousek, který bezmezně milujeme – nadýchané šaty z tylu. Ty doplnila o klasické mini šaty i netradiční mini s dlouhou vlečkou.  Ženské a krásné. Ta druhá polovina, které vévodí černý overal spolu s mašlí à la Minnie ale stojí tak trochu za nic. 

Prodej luxusního rodinného domu, Praha 5 - 214
Prodej luxusního rodinného domu, Praha 5 - 214, Praha 5

Givenchy: Všemi směry

Givenchy se tentokrát rozhodla vydat všemi směry. V Paříži představila luxusní večerní toalety, elegantní černé kalhoty v kombinaci s bílou halenkou s maxi zdobením na zádech, crop topy s peřím nebo kousky z latexu! A právě latex nám na jinak luxusní kolekci Haute Couture Spring 2019 vadí. V kombinaci s krásnými šaty z šifonu s volánky působí zbytečně lacině.

Stupně vítězů

Nebýt latexu, možná mohlo být všechno jinak. Takhle to ale značka Givenchy na celé čáře projela a odchází s bronzovou medailí. Giambattista Valli zůstala na půli cesty, ale se skvělým potenciálem pro příští rok. Z kolekce Giorgio Armani Privé vysoké krejčovství prýští všemi směry, a proto si od nás letos zaslouží zlato!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Tři velikáni na poli Haute Couture

Pokud jde o to, koho zvolit za absolutního vítěze, nebude to zas až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. I když já favorita mám!

Nejprve bych začala nejslabším článkem. Tím se překvapivě stal Givenchy. Chyba jistě bude v té obsesi prostorově výrazných rób. Konkrétně mám na mysli citrónově žluté šaty, kde se míchá krajka s jakousi “záclonou”. Celkově výběr hrubší krajky i na těch dalších modelech není úplně ono…

Na druhém místě je u mě Giambattista Valli. Není to žádný mainstream a celkově na mě romantická nálada v tyto pochmurné zimní dny perfektně zapůsobila. Nejvíce mě zaujala nadýchaná krémová róba s hedvábnou mašlí v pase. Je to jak pro Popelku do pohádky! A která z nás by se něčemu takovému bránila? Co jsem ale vůbec nepochopila, jsou ty turecké hučky na hlavách modelek. Fakt úlet!

A to nejlepší nakonec: skvostná práce domu Armani. Ve chvíli, kdy jsem spatřila ten lesklý korzetový overal černé barvy, bylo vymalováno! Jako dělané pro ženu vamp, která se nebojí pozornosti a naopak si ji užívá. Je to taaak sexy!!! Také nesmím zapomenout na ty jemné svatební šaty s obřím závojem. Jak se říká, v jednoduchosti je síla. Jen ten klobouček by potřeboval malinko zakulatit...nechceme přece vypadat jako nevinné nevěsty z Ku-Klux-Klanu.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Givenchy
36, Avenue Montaigne 75008 Paris France
+33 1 44 43 99 90