Top hledané
Výsledky (0)

5 filmů, které musí vidět každý milovník módy

Martina Šmalclová
06. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Stážista

Nejsou to filmy o slavných designérech, přesto mají s módou hodně společného. Jsou vtipné, dojemné, dramatické i surově biografické. Pokud je vám móda blízká, pak byste si luxusní snímky Funny Face, Gia, Stážista, Švadlena a Jasmíniny slzy neměli nechat ujít. O čem jsou?

1) Funny Face: Audrey Hepburn po boku Freda Astaire

Snímek z 60. let 20. století je inspirován skutečným životem módního fotografa Richarda Avedona. Ve Funny Face excelují dvě legendy – krásná Audrey Hepburn a talentovaný Fred Astaire, který Audrey promění v úspěšnou pařížskou modelku. Tuhle romantiku musíte vidět!

2) Gia: Drogově závislá Angelina Jolie

Biografický snímek Gia pojednává o životě rebelské supermodelky Gii Marii Carangi. Našlápnuto měla skvěle. Přibývající zakázky a peníze ji ale poblouznily a americká kráska propadla drogám. Luxusní snímek s Angelinou Jolie v hlavní roli patří k nejvydařenějším dramatům filmové historie.

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

3) Stážista: Vtipný Robert de Niro

Chcete se odreagovat a od srdce zasmát? Sáhněte po komedii Stážista s Robertem de Nirem. 70letý vdovec se stane vedoucím stážistou módního webu, který založila a řídí talentovaná Jules Ostinová (Anne Hathaway). U tohohle snímku se nebudete nudit ani minutu!

4) Švadlena: Neohrožená Kate Winslet

Kvůli obvinění z vraždy musela jako dítě uprchnout z rodného městečka v Austrálii. Po letech se hlavní představitelka Tilly (Kate Winslet) vrací na místo činu a hodlá odhalit pravdu o tom, co se v minulosti skutečně stalo. Jakou roli zde hraje móda? Do Austrálie se vrací z cest, vyzbrojená šicím strojem a znalostmi haute couture!

5) Jasmíniny slzy: Oscarová Cate Blanchett

Měla vše – idylické manželství s bohatým podnikatelem Halem (Alec Baldwin), prázdninové domy a ve skříni poslední luxusní kousky módních návrhářů. Zničehonic se ale její bezstarostný život rozpadl na kousky. Dramatický příběh, za který si Cate Blanchett vysloužila Oscara, musíte vidět.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze