Top hledané
Výsledky (0)
S jakými prvky to během jarní a letní sezóny vyhrajete?

5 módních trendů pro muže. Světové celebrity v roli modelů!

Martina Šmalclová
16. dubna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Speciální rubrika
Stylový Ryan Gosling

Bláznivé kreace neočekávejte. Pokud jde o trendy, světoví designéři jsou za jedno: klíčem k úspěchu jsou proužky, denim, logo, klobouk a nude odstíny. A jako modelové nám tentokrát poslouží světové celebrity!

1) Cool v Denimu jako Beckham

Zatímco v Asii je denim žhavým trendem podzimní sezóny, světoví designéři z Paříže, Milána, Londýna nebo New Yorku s ním přicházejí už nyní! Hitem jsou zejména džínové bundy, kalhoty, košile a šortky. Denimu neodolá ani David Beckham.

2) Nesmrtelné proužky nosí i Gosling

Kdo ze slavných mužů nosí proužky? Například lamač srdcí Ryan Gosling! Nezapomínejte při volbě na staré dobré pravidlo – svislé zeštíhlují, podélné rozšiřují.  A diagonální? To je sázka na jistotu. Luxusní kousky pořídíte například u značky Balmain – kolekce SS19 je jich plná! 

3) Ukažte logo jako Justin Bieber

Je to okázalé, často kritizované, ale během sezóny SS19 žádoucí. Vystavte na odiv logo a nestyďte se za autora svého luxusního outfitu. Šik kousky nabízí například Emporio Armani, Valentino nebo Burberry. 

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 300m, Okolí Prahy

4) Nude odstín objevil i Idris Elba

Přírodní a zemité odstíny symbolizuji eleganci, noblesu a čistotu. Pokud je to právě to, co hledáte, zamiřte to butiků Burberry, Haider Ackermann nebo Dior, ve kterých najdete šik nude kousky stejně jako britský herec Idris Elba.

5) Jak se nosí klobouk, to ví Bruno Mars

Klobouk není určen pro schování neumytých, rozcuchaných nebo mizejících vlasů. Je jedním z luxusních kousků, kterými můžete pozvednout váš outfit na vyšší úroveň. Oprašte tak některý ze svých starých klobouků, nebo se inspirujte u značek Emporio Armani, Valentino či Fendi. Jak je nosit? Jako zpěvák Bruno Mars!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
10 trendů z Asie: Na druhé straně Země nosí pet lahve a ukazují prádlo!
Zobrazit článek
5 slavných mužů, jejichž šatníky mají šmrnc: Je mezi nimi i nějaký Čech?!
Zobrazit článek
Valentino
Via Monte Napoleone 20 20 121 Milano Italy
+39 276 006182