Top hledané
Výsledky (0)
Znáte královny zimy? My ano!

5 královen sjezdovek: Hvězdy, které mají na sněhu styl!

Martina Šmalclová
02. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Andrea Verešová

Medaile vs. luxusní outfit

Některé z nich podávají na sjezdovkách špičkové výkony, jiné ladí své outfity do puntíku a zůstávají módními ikonami, i když rtuť teploměru klesne hodně pod nulu. O kom je řeč? O hvězdách, které na sjezdovkách válí. Jaké krásky máme se sněhem nesmazatelně spojené? Ester Ledeckou, Lindsey Vonn, Andreu Verešovou, Evu Samkovou a Chiaru Ferragni.

Andrea Verešová: Královna luxusu

S každou novou lyžařskou sezónou všichni s napětím očekávají, s čím přijde královna zimních outfitů tentokrát. Úspěšná slovenská modelka si dává záležet na tom, co na sjezdovku oblékne, vše do puntíku ladí a s železnou pravidelností tak předvádí ty nejluxusnější modely sezóny.

Ledecká a Samková to mají černé na zlatém!

O tom, že jsou české sportovkyně královnami sjezdovek, není pochyb. Mají to potvrzené černé na bílém. Vlastně spíše na zlatém. Obě dvě totiž přispěly v minulosti České republice zlatými medailemi a to jak na mistrovství světa, tak olympiádě. Zatímco Eva Samková válí na prkně, Ester Ledecká je obojživelník, který zvládá snowboard i lyže!

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Lindsey Vonn: Lyžařka, která si nenechává ujít ani NYFW

Půvabná americká reprezentantka představuje nejúspěšnějšího alpského lyžaře v celé historii USA. Tato čtyřiatřicetiletá blondýnka má nejen talent, ale také luxusní vkus a cit pro módu. Stylově se totiž obléká nejen na sjezdovce, ale především v soukromí. Lyžařka navštěvuje mimo jiné newyorský fashion week, kde patří k ozdobám hlediště.

Stylová Chiara Ferragni sází na Fendi

Módní návrhářka Chiara Ferragni okouzluje svými luxusními outfity v italských Alpách. Přednost dává lyžím a během jízdy na nich obléká například stylové kombinézy značky Fendi. Mimo lyže pak září ve svetru Balenciaga. Tahle kráska svou profesi zkrátka nezapře!

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze