5 míst, která musíte navštívit, než půjdete pod čepec!

Milujete party život a luxusní destinace, kde to prostě žije? Máme pro vás 5 míst, která musíte navštívit ještě před tím, než vyrazíte k oltáři!
12. června 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Na světě je tolik krásných míst, která stojí za to navštívit. My jsme si však pro vás připravili seznam takových míst, která v sobě mají něco extra. Kromě toho, že se jedná o luxusní a oblíbené destinace, rozhodně se tam nebudete ani nudit. Čeká vás jedna party za druhou a tohle si musíte vychutnat ještě jako svobodní!

Video

Miami

Krásné bílé pláže, bazény, moře, neuvěřitelný noční život a nezapomenutelné vzpomínky. To je luxusní destinace, která patří mezi ty, jež byste měli navštívit. Chcete před svatbou zažít party, na kterou nikdy nezapomenete? Možná se říká, co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, ale říct si to můžete i o divokém Miami. Tady se totiž rozhodně nebudete nudit a můžete dělat vše, na co si jen vzpomenete. Skvělé kluby a bary jsou Purdy Lounge u bazénu nebo Shore Club Skybar. Jestli se však chcete seznámit s nějakou známou celebritou, vsaďte na slavnou Nikki Beach!
 

Mykonos

Úžasný řecký ostrov Mykonos je známý jako kosmopolitní destinace a široce uznávaný jako jeden z nejkrásnějších míst v Egejském moři. Malebné městečko vás svou úžasnou atmosférou zaujme na první pohled. Bílé úzké a romantické uličky působí jako bludiště, ale po čase si zvyknete. Mykonos je známý také intenzivním nočním životem, o čemž svědčí obrovské množství barů a nočních klubů. Třeba právě zapadlé uličky využijete k nějakému bláznivému letnímu románku.
 

Ibiza

Ostrov, který se nachází asi 80 kilometrů od pobřeží Valencie, patří mezi ty nejznámější party místa na světě. A víte proč? Sjíždí se sem krásní a veselí lidé z celého světa a vy můžete být jednou z nich! Luxusní ulice, kluby, pláže a velké množství turistů, to je pro Ibizu naprosto typické. Ibiza je ostrov, kde to žije a pokud se sem ještě jako svobodná nepodíváte, budete toho možná litovat. Jsou zde obrovské kluby, jako třeba Privilege nebo Spacem, kde vystupují špičkoví DJové a luxusní tanečnice. Dokážete si představit lepší místo na party?
 

Monako

V Monaku naleznete hned několik úžasných míst, kde můžete užít jedinečnou show. A věřte nám, že to bude jeden z vašich nejlepších zážitků! Během závodů Formule 1 je v Monaku tolik živo, že jsou plážové bary přeplněné k prasknutí, a to nemluvě o ostatních klubech. Každopádně to stojí za to. Mezi nejlepší patří Amber Lounge, kde se schází i řidiči Formule 1. Další je Sunset Lounge a mezi luxusní party patří i ty na jachtách...
 

Saint-Tropez

Excelentní destinace s těmi nejexkluzivnějšími party, které si horko těžko dokážete představit. Celebrity, velkolepé jachty a nádherné prostředí je to, co láká do Saint-Tropez každého náročného turistu. Mezi nejoblíbenější bary patří Maison Blanche, Bar du Port, Papagayo a Kelly's Pub. Když budete mít štěstí a potkáte známou celebritu, třeba vás pozve na svou luxusní jachtu, kde se většinou pořádají soukromé večírky. Dokázali byste takové nabídce odolat?
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (15)

View photo gallery

O autorovi

Miluji módu a doufám, že to na Vás dýchá i z mých článků. Zajímají mě módní trendy a historie značek, které se pyšní zajímavým příběhem. Kromě toho ráda cestuji, objevuji nová místa, zažívám dobrodružství, ale také vyhledávám klidný relax. Takové ranní józe na pláži nikdy neřeknu ne...
Dominika Nečasová