Top hledané
Výsledky (0)
Hudební ceny Grammy byly rozdány.

TOP 5 nejkrásnějších rób z Grammy: Červený koberec ovládla bílá a třpyt!

Martina Šmalclová
27. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Ariana Grande

Každé slavnostní předávání cen je skvělou záminkou a příležitostí k tomu, vynést kousky luxusních módních návrhářů, strávit hodiny u make-up artistek a kadeřníků, aby následně mohly slavné krásky z řad celebrit na červeném koberci dokonale zazářit a strčit všechny ostatní do kapsy. Komu se to tentokrát podařilo? Představujeme vám 5 nekrásnějších rób červeného koberce.

1) Ariana Grande: Hvězda večera

Zpěvačka Ariana Grande byla v tylové róbě Giambattista Valli naprosto nepřehlédnutelná. Vypadala jako vystřižená z pohádky Frozen (nebo zkrátka jakékoliv jiné pohádky) a my se nezmůžeme než na pouhé: "Och, ach, ano." A abychom nezapomněli - děsně moc si přejeme její ohon, se kterým může smyslně házet ze strany na stranu a současně zpacifikovat konkurenci! 

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: instagram.com/giambattistavalli

2) Cardi B: Večernice v róbě Mugler

Tak tohle se jindy kontroverzní rapperce Cardi B skutečně povedlo. Na červený koberec oblékla oslnivou róbu Mugler plnou nekonečného třpytu a vypadala naprosto famózně. Bravo!

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: grammy.com

3) Chrissy Teigen: Pomeranč k nakousnutí

Modelka a manželka zpěváka Johna Legend vynesla na červený koberec oranžovou róbu Yanina Couture zdobenou sexy rozparkem, hlubokým dekoltem a volány. Jestli to není moc? Vůbec! Rozhodně musíme říct, že byla k nakousnutí!

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: grammy.com
Otevřít v galerii (7)
Zdroj: net-a-porter.com

4) Gwen Stefani: Sexy padesátka

Zpěvačka Gwen Stefani oblékla jako jedna z mála mini. Sáhla po stylovém kousku Dolce&Gabbana, který doplnila o vysoké kozačky, uhlazený účes a jemný make-up. Absence šperků je v případě okázalejšího kousku zcela na místě. Co nás ale dostává je fakt, že téhle nádherné ženské je už 50! Vedle ní si může i kdejaká třicítka připadat jako seschlá babička...

5) Lizzo: Na salát zapomeňte, frčí křivky!

Lizzo boří nesmyslné mýty o tom, že musíte být jako houžvička a cpát se od rána do večera salátem, abyste patřila k nejlépe vyhlížejícím ženám večera! Luxusní a skvěle padnoucí róbou Versace všem ukázala, že bílou a rozparek může vynést i žena, které jsou míry 90-60-90 na hony vzdálené.

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: grammy.com
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Byt na prodej Praha 3 - 41m, Praha 3
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze