Top hledané
Výsledky (0)
13. květen je den, který je zasvěcen všem matkám. Pokud chcete té své udělat na Den matek radost a originálně ji pobavit, přinášíme vám 5 luxusních tipů!

5 tipů jak stylově a zábavně oslavit Den matek!

Eva Ledecká
13. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Zazpívejte jí píseň Máma!

A nebojte se toho, ani když zpívat neumíte! Vaše máma jistě ocení snahu a určitě se i pobaví, když si do pozadí pustíte luxusní originál od české kapely Lunetic. A nebo jí nechte tuto dnes již kultovní píseň zahrát alespoň v rádiu. Skupina ji nazpívala v roce 1998 a s tímto rokem a nepochybně i hitem přišel zlom. Skupiny Lunetic si všiml producent Stano Šimer a zpěváci začali moderovat tehdy velmi populární televizní hitparádu ESO. "Lunetici" se až do roku 2003 drželi na předních příčkách hitparád a v roce 2000 získala skupina dokonce třetí místo na Českém slavíkovi. Skupina Lunetic navíc právě zažívá slavný comeback a chystá podzimní turné "Lunetic 20 let"!

Zajděte na muzikál Mama Mia!

Pokud zpívání opravdu není vaše silná stránka, máme pro vás tip v podobě luxusního muzikálu Mamma Mia! Darujte své mamince lístek na muzikál, který se od 19. května do 17. června bude hrát v Kongresovém centru Praha. Kupte jí dva a nabídněte jí, že s ní rádi půjdete. Určitě bude nadšená. Kdy jste naposledy vyrazili společně za kulturou?

Najezte se společně třeba v The Mamy Food

Kdo vaří nejlépe na světě? Hloupá otázka... každý přeci ví, že to je naše máma! Nechte ji ale pro jednou odpočinout a přichystejte pro ni tentokrát luxusní večeři vy! Nevařte a vezměte ji do restaurace, nezapomeňte však být styloví. Vybírejte pečlivě a volte i podle názvu. V Praze by to mohla být třeba restaurace The Mamy Food, co říkáte? Najdete ji v centru Prahy u náměstí Republiky a pochutnáte si tu společně na zdravé a lahodné korejské kuchyni a menu, které je uvařeno z těch nejlepších surovin.

Užijte si večer s filmem Matky na tahu

Nenáročný a zábavný film z roku 2017 je komedie, které žádná slečna ani žena nepohrdne. A případní synové by se prostě jednou za rok mohli přemoci! Večer s lahvinkou dobrého vína, s něčím dobrým k zakousnutí a tímto vtipným filmem, nemá chybu. Vaše maminka si chvíle s vámi stoprocentně užije a pokud už je starší, než matky z filmu, určitě ráda zavzpomíná na staré dobré časy, když jste vy byli malí!

Užijte si víkend v hotelu Bouda Máma!

Co si každá máma po tom všem snažení nás vychovávat nejvíce zaslouží? Klid a luxusní relaxaci v příjemném prostředí? No jistě! Stylový dárek představuje víkend strávený například ve wellness hotelu Bouda Máma! Najdete ho v krásné přírodě v srdci Krkonoš v Peci pod Sněžkou.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze