Top hledané
Výsledky (0)
Prvotřídní materiály, estetický design – to jsou hlavní atributy, které jsou společné pro všechny špičkové výrobce postelí. Pojďme si představit 5 z nich.

5 značek luxusních postelí, o kterých se vám nesnilo!

Eva Ledecká
21. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Poliform

Luxusem nemusí být jen hromada peněz, krásné auto nebo bydlení v nádherném domě. Může to být také dostatek času na relaxaci a odpočinek. A když už ho máte, nebylo by fajn užívat si ho v prvotřídních postelích? Vybrali jsme pro vás 5 značek, které o luxusním spánku něco ví! Všechny jsou k dostání v pražském showroomu Stopka.

Poliform – spolupráce s předními světovými designéry

Italský design se u této značky nezapře. Již více než 50 let se zabývá výrobou špičkových postelí, ale také kuchyní, šaten nebo sedacích souprav. V galerii níže představujeme postel této značky, která vyniká dokonalou čistou elegancí. Značka spolupracuje s mnoha designéry, jako je například Carlo Colombo, se kterým jsme udělali rozhovor na letoším milánském týdnu designu. Rozhovor si můžete přečíst ZDE.

Minotti – prověřená italská klasika

Vlastnit jakýkoliv kousek od italské značky Minotti znamená být v blízkosti kvality a vytříbeného minimalistického stylu s lehkým dotekem stylového retra. Představujeme vám unikátní postel Lawrence, která pro dokonaý spánek byla stvořena. Značka má dlouholetou tradici, zakládá si na precizní práci, nabízí čisté linie a decentní barvy. Vytvoří tak unikátní prostředí pro dokonalou relaxaci.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Schramm – německá preciznost se nezapře

Toužíte-li po kvalitních postelích s nálepkou „made in Germany“, značka Schramm je jednou z těch, která vás nezklame. Ty nejkvalitnější matrace a luxusní postele jsou ručně vyráběné pouze z přírodních materiálů. Velký výběr látek vám navíc umožní luxusní kombinace přizpůsobené vašim představám.

Interlübke – prudce moderní sofistikovaný styl

Další německou značkou, která se může pyšnit vysokou kvalitou a prvotřídním designem, je Interlübke. Vybrali jsme luxusní postel v lehce industriálním a prudce moderním stylu, která podtrhuje současné trendy, kam se řadí i výběr barev: odstíny šedivé společně s černou a čistě bílou jsou v interiérech v současné době žádané.

Riva 1920 – klasika, která nestárne

Díky využívání kvalitních dřevin vytváří italská značka Riva 1920 špičkový dřevěný nábytek, včetně postelí. Spolupracuje se stovkou významných designérů. V galerii přinášíme pohled na unikátní postel vyrobenou z tvrdého dřeva, zkrátka klasika, která nestárne. Hodila by se do vašeho interiéru?

Už víte, v čem tkví kvalitní spánek? Nábytek a postele výše zmíněných renomovaných značek nabízí showroom Stopka.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Stopka
Klimentská 46 a 48 110 02 Praha Česká repubika
+čěé221851045