Top hledané
Výsledky (0)
Královská dovolená plná přepychu

6 nejluxusnějších hotelů světa, kde se ukrývají i celebrity

26. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Emirates Palace

Snové výhledy, dokonalé postele i služebnictvo k dispozici po celý den. I to patří k „základní“ výbavě nejluxusnějších hotelů světa, které se pravidelně objevují v řadě prestižních žebříčcích. Často je vyhledávají i celebrity, které se chtějí ukrýt před fanoušky. Pokud máte zájem, připravte si na přenocování pár desítek až stovek tisíc korun.

Atlantis Paradise Island (Bahamy)

Velký rezort je jedním z nejžádanějších hotelů na tomto karibském ostrově. Je stylizován do podoby bájné Atlantidy a disponuje mnoha překrásnými obrovskými bazény. Nejlepším apartmá je takzvaný Royal Towers Bridge, je umístěný ve 23 poschodí, má 10 místností, obrovská okna s výhledem na moře i jídelnu s lustrem vyrobeným z 22karátového zlata. Hostům je neustále k dispozici sedm komorníků.

The Boulders (Arizona)

Majestátní hotel uprostřed Sonorské poutě s výhledem na hory je ve skutečnosti obrovským lázeňským komplexem o rozloze 5 kilometrů čtverečních, kde luxus „srší“ ze zdí i služeb. Součástí jsou dvě golfová hřiště s prvotřídním povrchem i speciální VIP vila, do které se často uchylují celebrity toužící po naprosté anonymitě. Hotel zatím nikdy neprozradil, která ze známých tváří se tam „ukrývala“.

Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Luxusní vila na Hanspaulce 940m, Praha 6

The Palms (Las Vegas)

Při cestě do hříšného Las Vegas můžete podél slavné The Strip vybírat z celé řady luxusních hotelů s nejrůznějšími atrakcemi, přepychovým vybavením i nadstandardnímu službami. Jeden z nich se ale svým luxusem vymyká – The Palms. Má několik střešních pokojů, které jsou vybaveny nábytkem z vybraných materiálů, mají vířivky s fenomenálním výhledem na celé město i otočné postele. Vrcholem rozmařilosti je pak superapartmá s rozlohou 790 metrů čtverečních, které má i vlastní bar se 17 židličkami, posilovnu i bazén. Vejde se sem 52 hostů a noc stojí přes 900 tisíc korun.

The Plaza (New York City)

Hotel vybudovaný už v roce 1907 je stálící luxusu přímo uprostřed přelidněného New Yorku. Zážitkem jsou fascinující výhledy, opulentní večere pro velké skupiny, velká knihovna i VIP pokoje se soukromým kuchařem.

Emirates Palace (abu Dhabi)

Vybudování tohoto hotelu stálo neuvěřitelných 67 miliard korun, má 394 pokojů nebo apartmá a 40 konferenčních místností. Návštěvníci mají k dispozici pláž s bílým pískem, nádherné fontány a rozhlehlé bazény. Součástí výzdoby je i více než tisícovka křišťálů Swarowski.

Burj Al Arab Hotel (Dubai)

Jeden z nejznámějších hotelů světa je svým vzhledem snadno rozpoznatelný, tato budova ostatně patří k nejfotografovanějším na světě. Nejlepší apartmá tady mají dvě patra, soukromý heliport, osobního komorníka i flotilu několika vozů Rolls Royce s řidiči.

Už víte, který z nich je váš favorit?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze