Čím instagramoví influenceři štvou nejvíce Čechů. Vyjádřila se nám i Anna Kadeřávková!

Kterým věcem by se měli influenceři na Instagramu raději vyvarovat?
26. dubna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Influencerství je v dnešní době práce jako každá jiná. Respektive podnikání. Influencer je jinými slovy podnikatel, který má určitý vliv na své sledující. Jenže ne vždy se vydá správným směrem, a proto jsme udělali anketu, kde jsme se zeptali Čechů, co jim vadí na instagramových influencerech. Zároveň jsme se pobavili s českou herečkou a influencerkou Annou Kadeřávkovou o dané problematice: Co ji štve nejvíc?

Pohled Anny Kadeřávkové na instagramové influencerství

Známá herečka Anna Kadeřávková je zároveň oblíbenou a zkušenou influencerkou. Na Instagramu má již 320 tisíc sledujících, takže si musí dávat pozor na vše, co na svém účtu zveřejní. Čemu konkrétně se sympatická plavovláska snaží v rámci influencer marketingu vyvarovat?

„Momentálně je to určitě šíření negativity, ať už v jakékoliv formě. Situace, která momentálně je, leze krkem každému. Je podle mě v pořádku se s tím občas svěřit i na sociálních sítích, pokud má někdo potřebu. Já se naopak snažím sdílet například tipy, co se dá během těchto dní dělat, z čeho člověk může mít radost. Pak se také snažím vyvarovat nepřiměřené reklamě, ať už počtem, nebo nesouznění se značkou, která pro můj profil není uvěřitelná,“

řekla Anička naší redakci a zároveň otevřeně přiznala, jaké věci jí její sledující nejvíc vyčítají.

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4, Praha 4

„Lidé mi vyčítají hlavně asi tu reklamu, ale to už je dneska skoro takový “trend”, řekla bych. Že kdo si nerejpne nebo nezhejtí, jakoby ani nebyl. Konstruktivní kritiku beru, ale z 99 % jsou to spíše zbytečně urážející výkřiky do tmy. Influencer se reklamou živí, a když je udělaná hezky, nevidím jakýkoliv důvod nebo prostor k negativním ohlasům. Pokud to někomu vadí, vždy z profilu může odejít.“

Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková • Zdroj: Foto se souhlasem Anny Kadeřávkové

Půvabná herečka, která mezi naší republikou a Slovenskem často přejíždí kvůli pracovním povinnostem, nám také upřímně sdělila, co ji všeobecně štve na instagramových influencerech.

„Nechci nikoho soudit, jak se říká - každý dělá, jak umí. Ale třeba obecně je velmi neoblíbené, když někdo přijímá velké množství nabídek na reklamu a pak to nestíhá prokládat jinými fotkami, a tak se mu kupí jedna reklama za druhou. Působí to přelétavě, že to člověk dělá jen pro peníze, což tak být třeba nemusí, ale vypadá to nešťastně. Nebo, když jsou spolupráce divné, ve smyslu, že to danému influencerovi nevěřím. Ale v tomto případě to bývá i chyba na straně firem, které si dostatečně výběr influencera nezváží a zvolí špatně. A poslední, ale asi nejdůležitější, je komunikace s fanoušky, tedy lidmi, kteří vás sledují. Pokud jde na to influencer dobře, dokáže si na svém profilu vybudovat fajn komunitu statisíců lidí, a to je úplně skvělé. Samozřejmě to jde i naopak, když svým přístupem a komunikací jdete proto nim, dají vám to pak pěkně sežrat.“

Reklamy Anny Kadeřávkové působí přirozeně
Reklamy Anny Kadeřávkové působí přirozeně • Zdroj: Foto se souhlasem Anny Kadeřávkové

Čím štvou instagramoví influenceři většinu Čechů?

Tato problematika nás zajímá natolik, že jsme kromě oslovení Aničky umístili na sociálních sítích anketu, v níž mohli lidé odpovídat na otázku "Co vás nejvíce štve na instagramových influencerech?" Odpovědi byly různorodé, přesto se některé z nich často opakovaly. Vybrali jsme 7 nejčastějších z nich:

1. Příliš mnoho reklam a slevových kódů

Největším problémem je v očích Čechů příliš mnoho reklam na Instagramu, a to zejména na instastories. Spousta lidí zkrátka vnímá influencery jako chodící reklamní leták, který pro peníze udělá cokoliv. 

„Vadí mi spousta reklam a samé slevové kódy. Dneska jsou fakt všude,“

reagovala mladá žena na naši anketu.

Se slevovými kódy se v poslední době roztrhl pytel a jejich vysvětlení je jednoduché. Firmy si skrze ně snadno udělají přehled o tom, jaký má pro ně dotyčný influencer reálný přínos. Jenže čeho je moc, toho je příliš a tahle „kódománie“ začíná lézt Čechům pěkně na nervy. Otázkou je, jak dlouho budou slevové kódy plnit svůj účel? Tipujeme, že jejich počet využití už není žádná sláva jako dříve, protože s rostoucím počtem jejich efektivita klesá.

2. Neoznačená reklama

Velmi často si lidé stěžují na příspěvky influencerů, u nichž chybí označení reklamy. Spolupráce značek a influencerů je reklama, která se řídí hlavně zákonem č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy, ale také zákonem o ochraně spotřebitele 634/1992 Sb. Z toho tedy vyplývá, že by jednoduše měla být veřejně přiznaná, znatelná a správně označená jako #placenepartnerstvi nebo minimálně jako #spoluprace. Skrytá reklama je totiž nelegální a můžou za ni létat pokuty a je jedno, jestli jste dostali za reklamu zaplaceno, nebo „pouze“ dárek.

Německá influencerka Vreni Frost
Německá influencerka Vreni Frost • Zdroj: Profimedia.cz

V Česku sice doposud žádný mediálně známý případ influencera, který by byl potrestán za neoznačený sponzorovaný příspěvek, nemáme. Nemusíme však chodit daleko, protože hned v sousedním Německu nedávno padl trest pro blogerku Vreni Frost, beauty a lifestyle influencerku, která má přes přes 53 tisíc sledujících. Dostala pokutu ve výši 178,50 EUR, a to za přidání fotky na Instagramu s produktem, který neoznačila jako sponzorovaný obsah.

3. Propagace a doporučování nevyzkoušených produktů

Poměrně velkým dráždidlem pro lidi v Česku je také doporučování nevyzkoušených produktů. 

„Influenceři propagují všechno jen kvůli spolupráci a nemají to ani vyzkoušené,“

reagovala mladá slečna na náš průzkum.

Uveďme si příklad. Jakmile influencer dostane balík, ihned začne svým sledujícím říkat, že „tyto pro produkty jsou vážně super!“ Působí to prvoplánově a nedůvěřivě. Dalším vzorovým příkladem je produkt, u kterého je nutné pravidelné používání, aby se dostavil efekt, tudíž z logiky věci není možné doporučovat něco, co člověk vyzkoušel párkrát, ne-li jednou.

5. Neupřímnost a lhaní

Anna Šulcová schytala za účast ve vládní kampani obrovskou kritiku
Anna Šulcová schytala za účast ve vládní kampani obrovskou kritiku • Zdroj: Profimedia.cz/Show Jana Krause

Velmi často se v odpovědích objevovaly jednoslovné odpovědi jako neupřímnost, přetvářka a faleš. Někteří influenceři opravdu nejsou ke svým fanouškům upřímní a někteří sledující to jednoduše poznají. S neupřímností souvisí také reklamy, které se k dané osobě vůbec nehodí. V tomto případě by si influenceři měli vybírat ty produkty, které opravdu využívají, aby nemuseli nic nepředstírat. Jdou tím ve finále sami proti sobě.

V tomto bodě musíme zmínit i pofidérní soutěže, které občas zavánějí podvodem. Stejně jako se slevovými kódy nás influenceři nešetří ani se soutěžemi, které jsou na každém "instarohu". V tomto případě by si ale měli důkladně prověřit pravost soutěže, aby nebyli vnímáni jako podvodníci. 

6. Namyšlenost a arogance

Nela Slováková je často kritizovaná za arogantní chování
Nela Slováková je často kritizovaná za arogantní chování • Zdroj: Profimedia.cz

Spousta influencerů je podle Čechů namyšlená či arogantní a myslí si, že nemusí chodit do práce jako běžní občané.

„Dnešní influenceři často hodnotí jen čísla na Instagramu a dělají ze sebe velké podnikatele,“

napsal jeden z respondentů v naší anketě.

Je pravda, že někteří influenceři by se opravdu měli vrátit nohama na zem a přemýšlet realisticky, protože stejně jako krása, je i Instagram pomíjivou záležitostí. K tomuto bodu bychom za naši redakci připsali i poznámku, že spousta influencerů má nepřiměřené požadavky a někteří z nich se během plnění spolupráce chovají nezodpovědně, a to je škoda.

6. Špatné chování

V anketě se také objevila kritika chování. Podle Čechů se nekteří influenceři nechovají vhodně a mají na své sledující špatný vliv. Sem můžeme určitě zařadit vulgaritu, vysmívání se druhým či příliš kontroverzní způsob vyjadřování.

„Vadí mi, když se chovají špatně a neuvědomují si, kolik lidí (hlavně dětí) se na ně kouká,"

napsal mladý muž.

Je pravda, že někteří influenceři by se opravdu měli občas zamyslet nad tím, co vypustí do světa a v jaké podobě. Aneb jak se říká dvakrát měř, jednou řež.

7. Mama blogy

Dominika Kadlecová patří mezi oblíbené influencerské maminky
Dominika Kadlecová patří mezi oblíbené influencerské maminky • Zdroj: Foto se souhlasem Dominiky Kadlecové

V odpovědích se také několikrát objevila kritika tzv. „mama blogů“, kterých na Instagramu najdeme požehnané množství. Ne vždy se však šťastné maminky setkají s pochopením druhých. 

„Vadí mi, že se s krásných influencerských stránek stávají samé mama blogy,“

napsala jedna mladá slečna.

V tomto případě by měli mít čeští uživatelé Instagramu větší pochopení, protože rodina je pro mnoho z nás nejdůležitější věcí na světě!

Ať už máte s influencery jakýkoliv problém, s jednou věci se smířit určitě musíte. Influenceři jsou a budou minimálně ještě nějakou dobu v kurzu. Pokud vás ale na nich něco opravdu štve, odstraňte si je ze sledování, nebo jim zkuste napsat zprávu do inboxu. Třeba si to přečtou a zamyslí se nad tím, protože i influenceři často rádi naslouchají svým sledujícím. A na samotný závěr bychom se vás chtěli zeptat, co konkrétně pro vás je to nejhorší na instagramových influencerech? Pokud byste chtěli zmínit něco, co v tomto článku nezaznělo, budeme rádi za zpětnou vazbou...

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Průhonicích
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej v Průhonicích

4 + 1 500 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Praha 4

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m

5 + KK 217 m²
21 594 642 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
38 256 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 311m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 311m

4 + KK 311 m², ter. 95 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 5 - Jinonice - 50m
Praha 5

Pronájem bytu Praha 5 - Jinonice - 50m

1 + KK 50 m², bal. 9 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Praha 5

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m

5 + KK 191 m²
19 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 53m

2 + 1 55 m², bal. 2 m²
6 198 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 457 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 340 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice- 64m
Praha 4

Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice- 64m

2 + KK 64 m², bal. 6 m²
5 980 425 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 85m
Praha 4

Byt na prodej - Praha 4 - Záběhlice - 85m

3 + KK 85 m², ter. 11 m²
7 811 050 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 156 m², ter. 21 m²
17 722 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky
Praha 5

Prodej rodinného domu Praha 5 - Malvazinky

5 + KK 189 m², ter. 41 m²
16 995 750 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 71m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 71m

1 + KK 39 m²
4 769 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Libeň - 49m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Libeň - 49m

2 + KK 49 m², bal. 3 m²
5 874 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
32 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní administrativní budovy v Praze
Praha 6

Prodej luxusní administrativní budovy v Praze

966 m²
42 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

Obchodní prostor na prodej, Staré Město - 215

215 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku
Praha 1

Luxusní byt na pronájem s výhledem na řeku

3 + 1 94 m²
37 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks