96 letá módní ikona Iris Apfel: Styl není o věku!

Táhne ji na sto, ale rozhodně na to nevypadá. Její energii a nadhled bychom chtěli mít! Seznamte se s IRIS APFEL.
13. dubna 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Iris Apfel je šestadevadesátiletá designérka luxusních interiérů a také celosvětově uznávaná módní ikona, kterou stojí za to poznat! Její cit pro pestré barvy a luxusní výstřední styl si prostě zamilujete. 

"Více je vždycky více a méně je nuda."

Iris Apfel je výjimečná žena, která možná spoustě lidem leží v žaludku. Nelíbí se jim její excentrický styl a považují ji za ženu, která se na stará kolena zbláznila! Jenže Iris na sebe poutá pozornost svým jedinečným stylem celý svůj život. Zapomeňte na to, že by se řídila módními trendy. Je svá a má ráda bláznivou módu, která tak trochu vychází z hippies. V módě rozhodně nehledí na pravidla a nosí to, co se jí líbí. A to je v luxusním módním světě nedocenitelné!

Originál, který buď milujete, nebo nenávidíte

Iris poznáte podle jejích ikonických nepřehlédnutelných kulatých brýlí, které nikdy nesundává. Je jí jedno, že jí zakrývají půlku obličeje, prostě jsou její součástí. Milují ji módní návrháři, který oceňují její originalitu. Má však  spoustu fanoušků i mimo módní svět. Její pravidlo, kterým se řídí, zní:

Styl není o věku, ale o tom, co o vás vypovídá. 

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka, Praha 6

Její život naplněn úspěchy

Módní ikonou se nestala jen tak přes noc. K designu a k módě měla blízko vždycky, proto studovala umění a historii. Jako mladá pracovala pro časopis Women´s Wear Daily a pro návrhářku luxusních interiérů Elinor Johnson. V padesátých letech se svým manželem Carlem založila textilní firmu Old World Weavers a získala luxusní zakázku v Bílém domě, kde se starala o jeho interiér. A to v období úřadování hned devíti amerických prezidentů! A to už je pořádný úspěch, nemyslíte?

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (15)

View photo gallery

O autorovi

Miluji módu a doufám, že to na Vás dýchá i z mých článků. Zajímají mě módní trendy a historie značek, které se pyšní zajímavým příběhem. Kromě toho ráda cestuji, objevuji nová místa, zažívám dobrodružství, ale také vyhledávám klidný relax. Takové ranní józe na pláži nikdy neřeknu ne...
Dominika Nečasová