Top hledané
Výsledky (0)
Had jako symbol svůdnosti a neřesti se prolíná kolekcemi luxusních hodinek Bulgari již od samého počátku založení značky. Nechte se svést i vy krásou hodinek, které nosila půvabná Elizabeth Taylor.

Bulgari Serpenti: okázalé hadí hodinky

Ivana Růžičková
11. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Kolekce Bulgari Serpenti

Hypnotická krása

Luxusní hodinky Bulgari Serpenti jsou naprosto legendárním a nadčasovým kouskem, který by neměl uninkout pozornosti žádné ženy. Symbolika svůdného hada sahá až do starověké řecké a římské mytologie. Motiv představuje moudrost, vitalitu a koloběh života. Krása tohoto hada okouzlila slavné exotické krásky včetně Kleopatry v podání Elizabeth Taylor. Had je známý svými schopnostmi hypnotizovat svou kořist a ještě proslulejší je svými prostředky svádění. Hypnotická kombinace výrazných barev a nositelnost šperku Serpenti vytváří smyslnou eleganci.

Tradiční modely 

První modely těchto luxusních hodinek ve čtyřicátých letech minulého století disponovaly zářivě zlatým pružným řemínkem vinoucím se okolo zápěstí. Ciferník v podobě hadí hlavy a vinoucí se tělo byly okázale vyzdobeny drahými brilianty. V průběhu posledních desetiletí se kolekce Bulgari Serpenti rozšířila o nespočet různých variant a vznikly i ikonické hadí náhrdelníky, náramky, prsteny, sluneční brýle a další doplňky.

Dokonalé zpracování

Vytvoření pružného řemínku hodinek vyžaduje specifickou techniku zvanou Tubogas a zabere řadu hodin pro dokonalé ztvárnění. Kromě čisté techniky výroby je dalším oblíbeným prvkem i výrazná barevnost. Nejen různé druhy a odstíny zlata, ale i barevnost drahých kamenů vynikají na každém kousku. Zejména celebrity na červeném koberci si vybírají ty nejluxusnější a nejokázalejší náramkové hodinky a šperky.

Symbolika hada

Bulgari Serpenti staví úspěch na symbolice hada. Ať už je interpretován v realistickém nebo geometricky abstraktním pojetí, had se významně prolíná nejznámějšími výtvory luxusní značky Bulgari v různých formách. Snoubí lásku k barvě, kontrastní materiály a inovativní řemeslnou techniku. Od jednoduchých každodenních doplňků, prstenů, náramků, náhrdelníků až po hodinky je nyní kolekce Bulgari Serpenti živější než kdy předtím. Náhlédněte do nové kolekce a vyberte si luxusní hadí hodinky, které vystihnou vaší svůdnou krásu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Bulgari
Selfridges Wonder Room, 400 Oxford Street London W1A 2LR
+440 207 318 7790