Top hledané
Výsledky (0)
Nechte se inspirovat luxusní Haute Couture značky Dior a pořiďte si dokonalá líčidla, díky kterým vykouzlíte požadovaný glamour look.

Dior Splendor: limitovaná kolekce luxusních líčidel

Ivana Růžičková
17. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Sváteční limitovaná kolekce Dior Splendor

 

Vánoční kolekce 2016 SPLENDOR

Nová kolekce dekorativní kosmetiky od luxusní značky Dior pro zimní období odhaluje vznešené líčení plné glamour prvků.

Které prvky jsou naprosto zásadní?

Rafinované detaily jako rty v sametových odstínech, jemně třpytivé nehty se slavnostním nádechem, zasněný pohled díky intenzivním kouřovým stínům - to vše symbolizuje limitovanou luxusní edici kolekce Splendor. Inspirace legendárním návrhářským domem Dior a módou Haute Couture dala vzniknout výjimečným kosmetickým produktům, které musíte vyzkoušet.

Neodolatelný objekt touhy

Peter Philips, hlavní kreativní make up artist, jednoznačně doporučuje tří základní prvky - rudé rty, kouřové stíny a jemný rozjasňovač. Červená rtěnka DIORIFIC MATTE FLUID je k dostání ve čtyřech sametových a přitom matných odstínech. Pigment je natolik vypracovaný, že můžete rtěnku použít dokonce i místo tvářenky. Rudými rty docílíte výrazného, avšak elegantně luxusního vzhledu. 

Hluboký pohled

Legendární paletka kouřových očních stínů 5 COULEURS SPLENDOR obsahuje vyražený motiv malých zdobných flitrů - prvek inspirovaný luxusním módním ateliérem Dior Haute Couture. Textura stínů napomáhá jemnému rozetření na očních víčkách a perleťový nádech oko zvýrazní. Paletka je k dispozici ve dvou harmonických verzích: první je v odstínech bílé, stříbrné a černé a druhá v odstínech růžové, lila a fialové.

Byt s terasou u řeky 103m
Byt s terasou u řeky 103m, Praha 8

Zlatavé kontury

Pro zvýraznění textury pleti Peter Philips doporučuje extrémně jemný perleťový rozjasňovač DIORIFIC SPLENDOR. Tento jemný rozjasňovací pudr zvýrazní kontury obličeje a dodá luxusní zlatavou zář. K aplikaci použijte drobný štětec a orámujte kontury obličeje, zejména lícní kosti, bradu, čelo a hřbet nosu, případně i dekolt. Pro kompletní look použijte i červený lak na nehty DIORIFIC VERNIS a vůni Miss Dior Absolutely Blooming.

 
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze