Top hledané
Výsledky (0)
Legendární obchodní dům ESCADA je zde s luxusní kolekcí Podzim/Zima 2016, která se nese ve stylu "Sportive Glamour", a s elegantní vánoční kampaní. Luxusní mix kašmíru a hedvábí přináší nadčasovost, lehkost a eleganci.

ESCADA: Vytříbený styl podtržený šarmem

Eva Ledecká
10. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Escada kolekce Podzim/Zima 2016

Výrazné a dynamické barvy ještě podněcují dokonalé střihy a luxusní materiály. Nepřehlédnutelné modely, vycházející z archivních kousků, nesou vyzývavé modré, červené a žluté barvy, které jsou doplněné jedlově zeleným a černým luxusním lemováním.

Vánoce ve stylu ESADA

Kolekce přináší modely pro muže i ženy a obohacuje luxusní tradiční střihy o nové jedinečné designy. Dekové kabáty a zkrácené pánské kalhoty vyniknou a zazáří se stylovými dokonalými doplňky obohacené o drahokamy.

V luxusních večerních dámských šatech najdete náznaky ležérních košilových šatů, což je přesně ten model, který vzdává hold stylu Sportive Glamour. O dokonale ženský vzhled se tradičně postarají luxusní jemné látky, ze kterých jsou šaty vyrobeny.

Byt s výhledem na Prahu 251m
Byt s výhledem na Prahu 251m, Praha 6

Sportovní zimní kolekce

Východoevropská středověká architektura inspirovala sportovní zimní kolekci značky ESCADA, ve které dominují pruhy a opět pestré barvy modré, červené a zelené. V luxusní kolekci stojí za obdiv devoré samet, žakárové úplety i prošívané péřové bundy.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Escada
Pařížská 204/21, 110 00 Praha-Josefov Česká republika
+420 224 232 822