Top hledané
Výsledky (0)
Připít si vynikajícím šampaňským nabývá právě o silvestrovské noci na významu. Připíjíme na oslavu roku předešlého i na šťastné chvíle roku nadcházejícího. Užijte si přípitek s noblesou, s luxusním šampaňským Laurent-Perrier.

Laurent-Perrier: luxusní šampaňské od roku 1812

Eva Ledecká
18. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Champagne Grand Cru Laurent-Perrier Grand Siecle Cuvee Prestige

Laurent-Perrier je uznávanou značkou vytříbených vín již od roku 1812 a v dnešní době je považována za jednoho z nejprestižnějších producentů šampaňského vína na světě. Může obohatit i váš slavnostní stůl.

Champagne Grand Cru Laurent-Perrier Grand Siecle Cuvee Prestige
Champagne Laurent-Perrier Rosé Brut
Champagne Laurent-Perrier Brut

Champagne Grand Cru Laurent-Perrier Grand Siecle Cuvee Prestige

Dokonalá kombinace jedinečných odrůd Chardonnay a Pinot Noir vytváří toto luxusní šampaňské v delikátním černém designu. V intenzivní chuti luxusního nápoje zlatožluté barvy můžete rozeznat med, lískové oříšky a pražené mandle. Přípitek tímto „velkým šampaňským“ bude nejen pro znalce opravdovým luxusním zážitkem. Dejte si k němu humra, ryby nebo ústřice.

Champagne Laurent-Perrier Rosé Brut

Luxusní šampaňské lososové barvy bude ozdobou a ideálním nápojem při každé slavnostní chvíli vašeho života. V čistém aroma můžete vychutnávat luxusní příchutě jahod, malin, třešní či červeného rybízu. Dokonalá harmonie chutí s příjemným závěrem. K tomuto luxusnímu šampaňskému se hodí mořské plody, ryby i asijská kuchyně.

Luxusní byt Praha 7 - 570m
Luxusní byt Praha 7 - 570m, Praha 7

Champagne Laurent-Perrier Brut

Výjimečně lahodné a jemné luxusní šampaňské díky téměř dvojnásobku podílu odrůdy Chardonnay. Vyniká zlatavou barvou a dlouhotrvajícím perlení. Objevte svěží chuť citrusů a bílého ovoce v tomto elegantním nápoji, který je vhodný jako aperitiv a nápoj vhodný k rybám a bílému masu.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Le Bourgin
Dlouhá 19 110 00 Praha Česká republika
+420 222 312 477