Top hledané
Výsledky (0)
Květinářství Metamorphosis existuje v Praze již 16 let a přináší do našich interiérů luxusní designy v podobě nádherných květin a dekorací.

Luxusní Vánoce s květinářstvím Metamorphosis

Eva Ledecká
25. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Překrásné kytice a sezónní dekorace, které připravují šikovné ruce designérek, jsou luxusní výzdobou a jedinečnými dárky. Čím je květinářství Metamorphosis výjimečné a mezi zákazníky tolik oblíbené?

Luxusní květinářství Metamorphosis 16 let v Praze

První květinářství Metamorphosis bylo otevřeno v březnu roku 2000 Benjaminem Claessenem. Belgičan žijící v Praze se nechal naším hlavním městem okouzlit na tolik, že se sem několik let po své první návštěvě vrátil. Zakotvil v nádherném prostředí Starého Města a do svého tehdy nově otevřeného květinářství přivezl specifický styl vázání květin. Jeho luxusní obchod s květinami se nachází na Praze 1 v Haštalské ulici, k němuž v roce 2013 přibyl ještě jeden na Praze 6, v ulici Wuchterlova.

Původ luxusních květin v Metamorphosis

Nádherné květiny pochází z holandské květinové burzy, která probíhá každé úterý a pátek on-line. Díky šikovnému výběru tak jsou již druhý den voňavé skvosty na adresách v květinářství Metamorphosis a přináší záruku jedinečnosti a čerstvého zboží.

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Květinové burzy

V malém holandském městě Aalsmeer, nedaleko Amsterdamu, probíhá každý den na ploše 900 000 m² největší světová burza květin. Prodá se zde denně až 15 miliónů řezaných květin od více než 3 500 společností z celého světa. V dnešní době tato burza probíhá také on-line, což umožňuje nakupovat květiny i z České republiky. Aalsmeerská květinová burza hraje zásadní roli při obchodování s květinami po celém světě a také ovlivňuje vývoj jejich cen.

Luxusní Vánoce v květinářství Metamorhosis

V květinářství Metamorphosis v dnešních dnech naleznete luxusní adventní věnce a jiné vánoční dekorace. Červené svíčky jsou doplněny o plátky sušených jablek, skořici a šišky. Najdete zde věnce laděné do moderní stříbrné barvy, která navozuje atmosféru pohádkové zimy. Kouzlo Vánoc naleznete ve věnci zbarveném do hnědé, který je ozdoben badyánem, šiškami, luxusními mašlemi a jinými estetickými detaily. Doplňky z květinářství Metamorphosis dodáte Vánocům luxusní atmosféru, jakou si zaslouží.

Soutěž o luxusní vánoční stromeček

Nechce se vám zdobit vánoční stromeček? Soutěžte, vyhrajte a ušetřete si práci. Právě probíhá soutěž o luxusní stromečky z květinářství Metamorphosis. Soutěž a její pravidla najdete ZDE.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Metamorphosis Flowers
Haštalská 796/3 110 00 Praha 1 Česká republika
+420 224 817 087