Top hledané
Výsledky (0)
Krásná zdravá pokožka, zářivá pleť a lesklé vlasy jsou odjakživa známkou mládí. Jak těchto superlativ docílit bez použití nezdravých chemikálií, které jsou obsažené ve většině kosmetických produktů? Luxusní značka Grown Alchemist je odpovědí!

Luxusní australská kosmetika Grown Alchemist v Praze

Ivana Růžičková
15. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Anti-aging kosmetika Grown Alchemist používá zajímavý koncept a moderní balení

Konečně k dostání i v České republice

Grown Alchemist je australská luxusní kosmetická značka zaměřující se především na anti-age produkty na pleť, tělo a vlasy. Tento měsíc se konečně dostane i na náš trh a to především díky známému kadeřnickému studiu Stolen na Praze 5, kde budou produkty k dostání. 

Nová generace organické péče o pleť

Grown Alchemist není jen další značka bílé kosmetiky. Je to nová generace bio péče o pleť a předstauje přípravky obsahující pouze přírodní ingredience. Nové revoluční technologie jsou založené na tradičním přístupu k anti-agingovým metodám, vznikajícím souhrou přírody a laboratorních výzkumů. Symbióza přírody a výzkumu je součástí filozofie této značky. Nejen že si výrobci zákládají na neškodnosti pro životní prostředí, zároveň radikálně odmítají testování na zvířatech, tudíž jsou všechny produkty pouze na rostlinné bázi. Konečně je možné dosáhnout skutečných výsledků bez škodlivých chemikálií a s klidem v duši je mohou používat i vegani.

Loftové byty v Praze 400m
Loftové byty v Praze 400m, Praha 6

Jak příroda pomáhá kráse?

Aktivní látky kolagenu a elastinu, peptidy, kyselina hyaluronová a mocné antioxidanty jsou nejvýznamnější transformační složky obsažené ve vzorcích péče o pleť luxusní značky Grown Alchemist. Přestože výše zmíněné ingredience zní více jako obsah učebnice chemie, všechny složky jsou zcela rostlinného původu a řádně certifikované jako bio produkty. Účinné přírodní aktivní látky poskytují výrazně lepší výsledky bez použití škodlivých umělých chemikálií. Ptáte se jak je to možné?

Odpověď nalezneme v biologii. Naše tělo automaticky rozeznává molekulární struktury přírodních vzorců a místo aby je odmítlo, tělo je naopak využije. Grown Alchemist a jejich luxusní kosmetické lékárny se sídlem v Londýně, Paříži a Austrálii včetně týmu výzkumníků se neustále snaží vzorce zdokonalovat, aby dosáhli perfektních výsledků. Produkty této luxusní značky slibují účinnost  a viditelné výsledky již po měsíci užívání díky regeneraci tělesných buněk. Pokožka tak získá lepší strukturu a krásnější zdravější vzhled.

 

Grown Alchemist Bestseller musíte vyzkoušet doslova na vlastní kůži

Jako naprostý bestseller a jeden z nejúčinnějších produktů doporučujeme hydratační krém NEW - AGE-REPAIR+ INTENSIVE MOISTURISER WHITE TEA, PHYTO-PEPTIDE. Výsledek je viditelný i po jednom pouhém použití. Pleť je hydratovaná, svěžejší a projasněná.

Filozofie značky

Krása není je povrchová. Krása pochází i zevnitř a tím není myšleno z duše. Kombinace faktorů jako správná výživa a hydratace, zdravé zažívání, vyrovnanost bakterií ve střevě pro správné vstřebávání živin, emocionální stabilita, dostatek spánku, neškodlivé životní prostředí, dostatek světla pro vstřebání vitaminu D, absence stresu, odpuštění, sebepřijetí a meditace dokážou zajistit neskutečné výsledky ve zpomalení procesu stárnutí pleti. Pokud se i jeden jediný z výše zmíněných faktorů naruší, projeví se to i na pokožce. Ne vždy to však můžeme plně ovlivinit. Proto je tak důležité pleti dodat živiny i na povrchu za použití těch správných produktů.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze