Top hledané
Výsledky (0)
Máte-li chuť na letošního Silvestra pořádat party doma, určitě vám přijdou vhod některé luxusní produkty z londýnského obchodního domu Harvey Nichols. Představují dokonalé společníky pro divoký a nevšední silvestrovský večírek.

Luxusní silvestr: koktejlové sety Harvey Nichols

Eva Ledecká
23. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Homemade Gin Kit

Harvey Nichols je slavný obchodní dům se svou vlajkovou lodí v londýnském Knightsbridge. Prodává luxusní módní kolekce, vína, alkohol a nevšední doplňky. Přinášíme několik tipů na jedinečné sety pro přípravu dokonalých luxusních drinků.

Set pro domácí výrobu ginu

Homemade Gin Kit

W&P Design má pro příznivce lahodného ginu speciální dárek. Vyrobte si gin doma díky setu, který obsahuje vše, co budete potřebovat k přeměně lahve vodky na jedinečný a unikátní gin. Staňte se moderním alchymistou a mějte po ruce originální luxusní pití za 36 hodin. Instrukce, pomůcky i veškeré ingredience jsou přiloženy, alkohol nikoliv.

 

Set bylinek pro koktejly z vodky

Botanicals For Vodka Cocktails Set

Luxusní set bylinek od Special Touch je určen pro milovníky luxusních koktejlů z vodky, které vynikají neodolatelným exotickým aroma. V boxu najdete 6 vybrných ingrediencí, které ladí zejména s vodkou: vanilkové lusky, pomerančový květ, pomerančové proužky, zázvor, badyán, květ slézu. Součástí je koktejlová odměrka – jigger, a instrukce na podávání a míchání koktejlů.

Byt Praha 6 - 144m
Byt Praha 6 - 144m, Praha 6

Luxsuní kufřík s ingrediencemi na Bramble koktejl

Bramble coctail case

Objevte Bramble koktejl, luxusní moderní drink, který vznikl v Londýně. Je to na ginu založený koktejl plný ovocné chuti, ve které se kombinuje ostružina a citron a vytváří dokonalou chuť. Všechny potřebné pomůcky a ingredience včetně potřebného alkoholu jsou obsaženy v elegantním tvídovém kufru.

Kromě těchto unikátních setů nabízí obchodní dům i další zajímavé boxy. The Mixologist je set všech potřebných pomůcek na přípravu luxusních koktejlů. V nabídce najdete také pomůcky potřebné speciálně pro výrobu Mojita (4 piece Mojito Set) a například také pro milovníky Martiny je zde k mání luxusní mini set (Six Piece Mini Martini Set).

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Harvey Nichols
109 - 125 Knightsbridge London SW1X 7RJ Great Britain
+44 (0)207 235 5000