Top hledané
Výsledky (0)
Koluje vám v těle krev závodníka? Je vaší hnací silou dravost a adrenalin? I když je vaše odpověď ne, při pohledu na luxusní závodní vůz Ford GT Heritage 66 vám přesto prudce stoupne tep. Zažijte neopakovatelnou jízdu vašeho života.

Luxusní závodní automobil Ford GT 66 Heritage

Mgr. Jana Höger
26. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Ford GT Heritage 66

Suverénní vítěz

Píše se rok 1966 v městě Le Mans vládne atmosféra vítězství a oslav automobilové stáje Ford. Vůz GT 40 zcela ovládl závodní okruh, okouzlil publikum a obsadil první příčky. Tento výjimečný moment nastartoval úspěšnou šňůru výher, Ford GT40 v Le Mans zvítězil i v roce 1967, 1968 a 1969. 

Ford GT Heritage 66
Ford GT Heritage 66
Ford GT Heritage 66

Půl století…

Automobilka Ford přichází po půl století se svou výroční edicí nového supersportu GT s motivací navázat na předchozí úspěch. Ford GT 66 Heritage Edition je jednoznačně inspirováno závodními speciály s odkazem na číslo 2 na přední kapotě a dveřích.

Celkový vzhled auta, je již předem dán. Černá barva dominuje tomuto luxusnímu vozu. Klient se může rozhodnout pro variantu mat nebo lesk.


Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Luxusní design

„Tvář“ černého vozu Fordu GT Heritage oživují stříbrné pruhy, aerodynamické doplňky z uhlíkových vláken a 20 palcová hliníková kola se specifickým designem. V interiéru najdeme karbonové sedačky čalouněné tmavou kůží Ebony, luxusní zlaté detaily, volant potažený kůží, stejně tak jako u závodního auta z roku 1966, a modré bezpečnostní pásy. Nemůže chybět ani typická plaketka označující limitovanou edici a opakují se také prvky známého staršího závodního speciálu.

Luxusní vůz s 600 divokými koňmi pod kapotou si budeme moci zakoupit v roce 2017. Není třeba se déle rozmýšlet, počet kusů této legendy je značně limitován.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze