Top hledané
Výsledky (0)
Vyrazte i v zimě na moře v luxusním stylu. Celosvětově známá značka Missoni již od padesátých let minulého století uchvacuje muže, ženy i mladé dívky svými originálními barevnými pletenými modely. Co neotřelého vám nabídne v oblasti luxusních plavek?

Missoni Cruise: luxusní plavky k nepřehlédnutí

Eva Ledecká
20. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Missoni - kolekce plavek jaro 2017

Sbalit si v zimě plavky, opalovací krémy, sluneční brýle a vyplout na širé moře do teplých krajin, to je ten pravý luxus. Abyste věděli, co nového vás ve světě luxusního oblečení čeká, představujeme vám už nyní exkluzivní kolekci plavek pro rok 2017.

Objevte historii značky Missoni

Aby byl požitek z pobytu u moře ještě lepší, vybavte se nádhernou kolekcí slavné luxusní značky Missoni, jejíž historie se píše od roku 1984. V Londýně se tehdy konala olympiáda, v jejímž pozadí došlo k něčemu, co změnilo a obohatilo pozdější módní svět.

Došlo zde k osudovému setkání člena italské výpravy, Ottavia Missoni, se svou budoucí ženou Rositou. Společně o 5 let později založili tito dva velmi kreativní lidé značku Missoni. Jedná se o značku velice nadčasových pletených barevných oděvům, která si díky svým originálním střihům a celkovému vzdušnému, neotřelému a luxusnímu vzhledu našla své zasloužené místo mezi takovými velikány jako je Armani nebo Versace.

Luxusní byt Praha 7 - 140m
Luxusní byt Praha 7 - 140m, Praha 7

Kolekce plavek na jaro 2017

V nové jarní kolekci se můžete těšit opět na vytříbené jemné barvy, které spolu dokonale ladí. V luxusním materiálu a dokonalých střizích plážového lehkého oblečení si každá žena připadá svobodná, uvolněná a neodolatelná. Ikonický zig-zag motiv značky najdete jak na plavkách, tak na doplňujícím oblečení.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Missoni
Piazza di Spagna, 78 Roma Italy
+39 06 679 3419