Top hledané
Výsledky (0)
K tomu, abyste si mohli naplno užívat svět za hranicí naší reality, nemusíte nikam chodit. Stačí vám speciální brýle a mobilní telefon. Vítejte ve světě luxusních technologií.

Mobil, aplikace a 3D brýle: dokonalý virtuální zážitek

Eva Ledecká
30. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Homido V2

3D filmy se pro nás už dávno staly samozřejmostí. Technologie 4D se většiny z nás dotkla jen sporadicky. Co však dnes můžete často potkat v moderních domácnostech nebo v zábavných centrech, jsou 3D brýle pro luxusní zážitek z virtuální reality, které v současné době zažívají absolutní boom. Lusknutím prstů si je můžete pořídit domů.

3D brýle Homido V2
3D brýle Homido V2
3D brýle Homido V2

Jednoduchý systém, úchvatné luxusní zážitky

Stačí vám spustit aplikaci pro mobilní virtuální realitu a váš telefon zasunout do speciálních brýlí. Pak už vám nic nebrání užívat si komfortní sledování čehokoliv, na co si vzpomenete. Luxusní zážitky si tak můžete dopřávat klidně každý den a stále v jiném podání.

Luxusní Humido V2 byly svého času vůbec první brýle, které byly schopné spouštět virtuální realitu prostřednictvím mobilního telefonu. Jsou vyvinuty speciálně s ohledem na pohodlí svého nositele, vybaveny nastavitelnými prvky i funkčními náhlavními pásy.

Homido V2 pro svou výrobu použili ty nejkvalitnější materiály. Pro kvalitní sledování jsou nejdůležitější kvalitní čočky. Homido V2 používají vlastní speciálně vyvinuté bezkonkurenční čočky PMMA bi-connvex bez obrazové deformace.

Byt na pronájem ve Střešovicích 193m
Byt na pronájem ve Střešovicích 193m, Praha 6

Co vás čeká ve virtuálním světě?

Nekonečno možností. Homido Center a Homido Player zaručí aktuálnost a dostupnost těch nejlepších aplikací a videí pro virtuální realitu. Nemusíte vlastnit 3D televizi a přesto se oddávat jedinečnému zážitku sledování vašeho oblíbeného filmu ve 3D formátu. Kromě sledování filmů se můžete vrhnout do hlubin oceánu, zúčastnit se bitvy, sledovat pravěká zvířata nebo sportovní utkání ve 3D. Ani hry se 3D brýlím nevyhnou. GTA V, Assassin´s Creed nebo Call Of Duty nejsou jediné hry, které si nyní můžete zahrát ve virtuální realitě. Nikdy to nebylo tak opravdové.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze