Top hledané
Výsledky (0)
Značka luxusního šampaňského a oficiální partner MFF KV slaví 150 let od vzniku ikonického produktu – šampaňského vína Moët Impérial. Na zdraví!

Moët & Chandon na MFF KV: Na dobrou věc připije Bartoška s Schneiderovou

Martina Šmalclová
21. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Jitka Schneiderová

Ve stylu hollywoodských hvězd

Filantropický hollywoodský rituál s luxusním šampaňským v ruce nebude chybět ani na 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Oblíbeného „Přípitku na dobrou věc“ neboli „Toast for a Cause“ se ujme prezident festivalu Jiří Bartoška s Jitkou Schneiderovou, herečkou a patronkou neziskové organizace Hledáme rodiče, kam bude získaná finanční částka směřovat.

Připojte se k „Přípitku na dobrou věc“ i vy!

Moët & Chandon přispěje organizaci Hledáme rodiče, která se zaměřuje na podporu rodiny, ať už té biologické nebo náhradní – pěstounské, finanční částkou za každou slavnou osobnost, která se letos zúčastní a připije na zdraví a slávu MFF KV.

Nejste celebrita? Nevadí! Přispět můžete i vy. Stačí si vychutnat po vzoru slavných herců v v Moët 1869 Garden na terase Grandhotelu Pupp šampaňské Moët Impérial. Zakoupením elegantní lahvičky Moët Mini přispějete organizaci částkou odpovídající počtu ročníků MFF KV – 54 Kč.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Svět filmu patří Moët & Chandon – zakladateli červeného koberce

Značka Moët & Chandon se stala filmovým šampaňským od počátku Hollywoodu a od 30. let byla přítomna u více než stovky filmů. Málokdo nejspíš tuší, že právě ona je zakladatelkou tradice červeného koberce ve světě kinematografie! Božský a lahodný mok nechybí ani na prestižních Zlatých glóbech nebo Oscarech.

Luxusní vzpomínka na 54. ročník: Lahev na míru

K příležitosti 150. výročí Moët Impérial si pro vás značka během konání filmového festivalu připravila jedinečnou příležitost. Pomocí speciálního přístroje, který rovněž najdete na terase Grandhotelu Pupp si můžete na lahev šampaňského nechat vepsat krátký vzkaz nebo vyznání. O krásnou vzpomínku na 54. ročník  MFF KV tak máte postaráno!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze