Top hledané
Výsledky (0)
Máte-li v okolí kreativce, který pořád něco zapisuje nebo maluje, máme luxusní tip na dárek pro něj: Smart Writing Set od Moleskine. Spojení jedinečného pera obdařeného kamerou, legendárního zápisníku Moleskine a speciální aplikace. Všechny kreativní nápady se tak okamžitě ocitnou v digitální verzi.

Moleskine Smart Writing Set: aplikace, zápisník a jedinečné pero

Eva Ledecká
03. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Smart Writing Set

Moleskine je známý výrobce dnes již legendárních zápisníků a diářů v té nejvyšší kvalitě. Společnost však neusnula na vavřínech a kráčí do budoucna společně s moderní technologií. Kromě luxusních kolekcí a originálních limitovaných edicí papírových notebooků tak vyvinula dokonalého pomocníka pro všechny, kteří stále inklinují k poznámkám na papír, jež se však mohou ztratit nebo lehce zničit.

Balení Smart Writing Set
Smart Writing Set od Moleskine
Prakricý a zábavný: Smart Writing Set

Život před...

Možná si vy nebo vaši kreativní přátelé pamatujete, jak se dostávaly namalované objekty z papíru do počítače. Bylo to skenování nebo fotografování a následné nahrání do PC, což se v dnešní době zdá poměrně zdlouhavé a jaksi krkolomné řešení. Moleskin našel řešení jiné, poměrně dokonalé.

Luxusní nová éra se Smart Writing Set

Jedinečný Smart Writing Set obsahuje speciální dobíjecí pero s kamerou, aplikaci ke stažení a papírový luxusní Moleskine zápisník v podobě tabletu. Nejedná se o klasické pero, ale na papíře funguje stejně jako pero klasické. Je potřeba ho nabít a to po dobu 30 minut. Během této doby si můžete stáhnout aplikaci, která následně pero rozpozná. Vy už si jen otevřete papírový tablet a píšete a kreslíte. Veškeré vaše poznámky a náčrtky se ihned objeví v aplikaci v elektronické podobě, což způsobuje speciální malá kamera instalovaná na peru spojená s mobilním zařízením.

Byt na prodej Praha 3 - 88m
Byt na prodej Praha 3 - 88m, Praha 3

Jedinečný dárek pro každého kreativce

Díky aplikaci budete moci svůj text digitalizovat a různě upravovat, stejně jako vaše náčrtky a obrázky. Je veliké štěstí, že tento geniální nápad padl do rukou právě legendárnímu výrobci luxusních diářů Moleskine. Je totiž více než pravděpodobné, že se jedná o propracovaný systém a vysoce kvalitní produkt.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Moleskine
Viale Stelvio, 66 20159 Milano Italy
+39 02 0068 0599