Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní šampaňské při prvních vteřinách nového roku nesmí chybět. Vybrali jsme pro vás ty nejexkluzivnější bublinky, které nastartují váš počátek dalšího výjimečného roku.

Nejluxusnější šampaňské pro velkolepou oslavu nového roku

Ivana Růžičková
28. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Louis Roederer Cristal

ARMAND DE BRIGNAC ROSÉ - lahev jako šperk

Armand de Brignac Rosé je jedním z nejoblíbenějších šampaňských této značky. Delikátní luxusní růžové šampaňské je sklizené ze starých vinic Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay. Jahody, rybíz a třešně v kombinaci s květinovými tóny a nádechem sladkých mandlí tvoří základní vůni tohoto výtečného bublinkového nápoje. Každá láhev obalená kovem je ručně dozdobená cínovou etiketou, a tak se může stát i nezapomenutelným dárkem.

Louis Roederer Cristal

Nejznámější odrůda značky Louis Roederer je nepochybně rafinované šampaňské s názvem Cristal. Hedvábná textura a ovocné vůně, doplněné o citrusové tóny tvoří jemnou chuť. Cristal je luxusní šampaňské, které může být archivované i více než dvacet let, aniž by ztratilo svou svěžest.

Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Dom Perignon P2

Jedinečnost šampaňského Dom Perignon spočívá v dlouholetém vývoji, kdy se body v čase nazývají "Plénitudes" - takzvané okamžiky, kdy je víno chuťově nejvýraznější. Luxusní Dom Pérignon P2 je výsledkem šestnáctiletého zrání, kdy se chuť všech surovin protne v ideální a jedinečný výsledek. Tmavé, kořeněné tóny dodávají tomuto šampaňskému unikátní luxusní nádech, který znalci jistě ocení.

Nyní si stačí jen vybrat, jakým luxusním šampaňským si ve slavnostních chvílích přiťuknete v poslední den tohoto roku.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze