Top hledané
Výsledky (0)
Zažijte pravý luxus v hotelech, které se nesou ve znamení dokonalých služeb, nádherného designu a relaxu. Zvolněte tempo a každými doušky vstřebávejte neopakovatelnou atmosféru.

Philippe Starck a Miami: hotely Kimpton Epic a SLS

Mgr. Jana Höger
21. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Hotel Kimpton Epic

Mix elegance a hravého životního stylu – Hotel Kimpton Epic


Hotel Kimpton Epic je jeden z nejmodernějších hotelů v Miami, kde svůj volný čas můžete klidně spojit s podnikáním. Můžete se nechat obklopit třpytivými světly, magickým duchem města a okolím nebo odpočívat a nabrat druhý dech v luxusních lázních. Poskytnou úlevu vašemu tělu, mysli a duši.

Každý pokoj disponuje moderním vybavením a soukromým balkonem. Je možné si dopřát například krásný výhled z 16. patra, kdy vám bude doslova svět ležet u nohou. Fenoménem tohoto hotelu je luxusní japonská kuchyně restaurace Zuma, která nabízí výraznou alternativu k typickým restauracím v Miami. Společně s mezinárodně uznávaným šéfkuchařem Rainerem Beckerem proslulým v Londýně, Hongkongu, Istanbulu, Dubaji a Bangkoku vám na talíři přistanou ty nejluxusnější pokrmy. Zuma Miami nabízí sofistikovanou kuchyni s filozofií „flavorsome“, moderní japonské pokrmy v zábavném a vzrušujícím prostředí inspirované neformální japonskou kuchyní ve styly „izakaja“. Jedná se o skutečný degustační zážitek. 

Správná luxusní volba – SLS Hotel

SLS South Beach vás vezme na unikátní smyslové cesty po Latinské Americe, Asii a Středomoří. To vše v nádherném přímořském prostředí Miami Beach vzdáleno přibližně 1,5 km od historické čtvrti Art Deco. Hotel SLS v South Beach se může pyšnit jmény jako jsou Philippe Starck, José Andrés nebo Lenny Kravitz. Philippe Starck je jeden z nejproduktivnějších designérů současnosti. Je zároveň vizionář a novátor, snaží se navrhovat ekologicky a jeho design je v mnoha případech označován za revoluční. Navrhoval prostory jako jsou například restaurace Katsuya nebo Spa Ciel. Jeho hlavní dominantou je čistá bílá barva.

Od chvíle, kdy si uvědomíte, že stojíte v SLS hotelu Soutch Beach, vstoupíte na luxusní „scénu“ s otevřenou kuchyní kulinářského divadla, za níž stojí šéfkuchař José Andrés nebo mistr v inovativní sushi restauraci, Katsuya Uechi.

Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Hyde Beach v hotelu SLS

Vítejte v centrum nočního života v Los Angeles a Las Vegas. Hyde Beach nabízí rafinovanou směs koktejlů a kuchyni José Andrése, to vše inspirované chutí a kulturou místní komunity. Můžete se těšit na více na luxusní bazén, pláže a unikátní prostor Hyde Beach. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Kimpton Epic Hotel
270 BISCAYNE BLVD. WAY MIAMI, FL 33131
(305) 424-5226