Top hledané
Výsledky (0)
Baví vás japonské značky a unikátní pověst asijské kosmetiky, která v Evropě nemá obdoby? Vyzkoušejte produkty od Shu Uemura, slavného hollywoodského vizážisty z Tokya.

Shu Uemura - japonská luxusní kosmetika v Hollywoodu

Ivana Růžičková
18. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

 

Zakladatel z Tokya

Shu Uemura byl legendární japonský vizážista z Tokya, který se proslavil zejména díky americkému filmu z šedasátých let, My Geisha, kde působil jako hlavní maskér. Úspěch sklízel i v Hoolywoodu a bořil hranice v oblasti krásy. Shu Uemura založil luxusní japonskou kosmetickou značku, jež nese jeho jméno. Kosmetika Shu Uemura je vyvinuta na celostní filozofii zakladatele, jež věřil, že krásné líčení začíná s krásnou pletí. Péče o pleť je tudíž základním stavebním kamenem pro jakékoliv použití dekorativní kosmetiky. Nejmodernější kosmetika obsahující kvalitní složky je prvním krokem k odhalení jedinečné krásy každé ženy. 

 

Úcta k přírodě a moderní technologie

Mísení přírody, vědy a umění spolu s inovativním duchem značky se spojilo ve špičkový dekorativní make-up, moderní a vysoce kvalitní péči o pleť a profesionální nástroje, které vynikají jednoduchostí a elegancí. Například legendární kleštičky na řasy byly zmíněny ve filmu Ďábel nosí Pradu. Za nejvyšší hodnotu luxusní značky Shu Uemura se považují přírodní jemné ingredience. Většina produktů obsahují mořskou vodu bohatou na minerály a asijské přísady s fytoestrogeny, které jsou známé pro své blahodárné vlastnosti na zlepšení metabolismu kůže.

Krása je umění 

Díky mimořádně širokému spektru barev se z každého zákazníka může stát opravdový umělec. V make-up ateliérech Shu Uemura můžete svobodně experimentovat s nekonečnou škálou produktů. a najít svou vlastní jedinečnou krásu. Značka Shu Uemura oplývá uměleckým duchem a tudíž neustále sleduje trendy v kráse, a to jak v tvorbě make-up artistů, tak v prezentaci značky. Samotné kosmetické výrobky, luxusní obaly na make-up a vizuální reprezentace značky jsou uměleckým dílem díky netradičnímu barevnému provedení. 

Loft Praha 6 - 198m
Loft Praha 6 - 198m, Praha 6

Věda jako základ 

Při neustálém pátrání po nejpokročilejší technologii k dosažení krásy, značka Shu Uemura používá vědu a dary přírody pro výrobu pokrokových produktů. Díky inovaci v barvených odstínech a odbornosti v péči o pleť je Shu Uemura jednoznačný lídr v kosmetickém průmyslu. Inspirujte se proto luxusním líčením vizážistů značky Shu Uemura v naší fotogalerii a prozkoumejte širokou nabídku produktů, kde si vyberou i ty nejnáročnější z vás.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze