Top hledané
Výsledky (0)
Ten nejlahodnější kaviár a dokonalou chuť uzeného lososa vám na slavnostní stůl přináší Caviar House. Jeho prémiový ruský kaviár a nejčerstvější uzený losos způsobí svou chutí absolutní extázi vašim chuťovým pohárkům.

Silvestrovská lahůdka: luxusní kaviár z Caviar House

Eva Ledecká
20. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Kaviár Prunier

Caviar House nabízí opravdovou kvalitu, kterou si rozhodně alespoň silvestrovský a vánočně prostřený stůl zaslouží.

Zdokonalování produktů společnosti Caviar House trvalo více než 30 let. Zaměstnanci každý den dbali a dbají o to, aby jejich syrové ryby byly ty nejlepší a čerstvé tak, jak jen je to možné.

Caviar House nepřipustí sebemenší nedokonalost ve svých finálních luxusních výrobcích. Fungují zde vysoce přísné standardy kvality a pokud nejsou stoprocentně dodrženy, produkty neopustí výrobní linky. Konečný spotřebitel má tak absolutní jistotu, že se mu na stůl dostanou ty nejvybranější luxusní pokrmy.

Kaviár Prunier

10 let se společnost stará o to, aby jeseteři dospěly do zralého věku v těch nejlepších možných životních podmínkách a to každý den v roce. Pokud jikry nedosáhnou své dokonalosti, která je nutná na přípravu toho nejluxusnějšího kaviáru, nejsou odebrány. Kaviár Prunier je vyráběn a solen podle nejvyšších možných standardů a pomocí receptů starých několik set let. Recepty pochází ještě z doby, kdy byly velmi střeženým tajemstvím několika mistrů z kaviárové farmy ve městě Astrakhan v Rusku.

Loft Praha 6 - 198m
Loft Praha 6 - 198m, Praha 6

Prunier a Balik: záruka té nejvyšší kvality

Kaviár Prunier i uzený losos Balik jsou vyrobeny na bázi vysoké úrovně ochrany životního prostředí a neuznají žádnou výjimku. Během let se společnosti podařilo zvýšit kvalitu produktů na úroveň, kterou se mnoho podniků snaží kopírovat, ale s malým úspěchem. Ve většině případů zapomínají na to, že před samotným know-how leží především nadšení. Musíte zkrátka milovat to, co děláte. Nadšení a láska je potřeba i tam, kde úspěch dopředu není zaručen.

Hodnoty společnosti jsou zaměřené na absolutní udržitelnosti ekologické zodpovědnosti. Každý krok výrobního procesu je kontrolován a tím je zaručena konstantní kvalita luxusních produktů.

Navštivte Restaurant Prunier v Paříži nebo nakupte luxusní potraviny v obchodech ve Švýcarsku, Francii, Velké Británii, Japonsku, Dánsku a Německu. Obchody a seafood bistra se mimo jiné nacházejí také na významných letištích jako je například Heathrow nebo Gatwick.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Caviar House
WTC II - Route de Pré-Bois 29 Case postale 227 1215 Genève 15 Aéroport Switzerland
+41 22 317 81 17