Top hledané
Výsledky (0)
Přemýšlíte, jaké dárky letos pořídíte pro své blízké? Značka TOUS nabízí širokou škálu luxusních šperků, kabelek, peněženek, hodinek a dalších doplňků. Vyberete zde nejen krásné šperky pro ženy, ale i vaše ratolesti a muže.

Tip na luxusní dárky: španělské šperky TOUS

Ivana Růžičková
07. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Původ značky

Tato šperkařská značka vznikla jako malá rodinná firma v roce 1920, která založila malé hodinářství ve španělské Barceloně. Zákládající rodina měla velký sen a to poskytnout cenově dostupný luxus a životní styl značky. Od té doby se stále vyvíjí a zákazníkům přináší inovativní designové šperky, vytvářené nejnovějšími technologiemi i tradiční řemeslnou prací.

Medvídek - symbol TOUS

V logu značky TOUS i ve velké většině šperků, vzorů na látkách a kabelkách se objevuje silueta malého plyšového medvídka. Symbol, který vznikl v roce 1985 se od té doby dostal do povědomí po celém světě. Byl navržen tak, aby vyvolalával nejsladší vzpomínky na dětství. Medvídek působí mladistvým dojmem a díky oblým tvarům a jemnému provedení se již stal talismanem pro mohé nositele.

Gwyneth Paltrow pro TOUS

Tváří luxusní značky je krásná a něžná Gwyneth Paltrow, která svou osobností přesně vystihuje esenci šperků, které jako ona sama působí velmi jemně a decentně. Na videu níže se podívejte, jak vás i malé a na první pohled bezvýznamné momenty a náhody mohou zavést na nečekanou cestu. Takzvané Tender Stories nº5.

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 140m
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 140m, Praha 1

Ikonická kolekce MESH

Trend náhrdelníků neboli obojků z devadesátých let se vrací a nabízí nové módní a naprosto luxusní provedení. Černý "choker" z průsvitného materiálu je tuto sezónu nutnostní pro každou ženu. Provedení v růžovém zlatě s malým medvídkem se naopak hodí pro malé slečny. Sami si přitom můžete navolit jaké ozdoby na obojek navléknete a postupně můžete dokupovat další.

Dárky i pro muže

Sortiment dárků pro muže je také nemalý. TOUS nabízí luxusní kožené náramky, hodinky, přívěsky na klíče, psací pera, šály, parfémy nebo cestovní kufříky. Vše provedené v decentních tlumených barvách vhodných pro muže s elegantním vkusem.

 

Šperky jsou nyní k dostání i v České republice v nové prodejně na Černém Mostě.

 
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
TOUS
Avinguda Diagonal 478 08006 Barcelona Spain
+34 933 68 26 00