Top hledané
Výsledky (0)
Zpěvák si koupil dárek k 42. narozeninám.

Adam Levine si udělal pořádnou radost k narozeninám, koupil pohádkové sídlo v Montecitu

Kateřina Ostrejšová
17. března 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Adam Levine

Frontman kapely Maroon 5 Adam Levine své 42. narozeniny oslaví ve velkém stylu! A rovnou v novém hnízdečku, které si koupil společně se svojí manželkou, andílkem Victoria's Secret, Behati Prinsloo. Za historické panství z roku 1923 v kalifornském Montecitu zaplatili 500 milionů korun. Nemovitost o rozloze 21 000 metrů čtverečních byla v poslední době na trhu za cenu 650 milionů korun, Levine si tak vyjednal ještě velmi slušnou cenu.  

 

Cesta do paláce  

Otevřít v galerii (8)
Příjezdová cesta do sídla.
Příjezdová cesta do sídla.Zdroj: Profimedia

Panství v Montecitu bylo postaveno téměř před celým stoletím, architekt George Washington Smith ho navrhl velkolepě. Už pouhá příjezdová cesta naznačuje, že vše, co se ukrývá za ní, bude stát za to. Cesta je za vysokými branami zastíněna mohutnými duby a vede kolem perfektně upravených trávníků a jezírek.  

Hlavní sídlo, dům pro hosty i zahradní chata  

Otevřít v galerii (8)
Hlavní ložnice v bílé barvě.
Hlavní ložnice v bílé barvě.Zdroj: Profimedia

Pozemek má dohromady devět ložnic. Pět z nich se nachází v hlavním sídle. Všechny jsou dekorované velmi podobně. Hlavní barvou je bílá, zkombinovaná s mramorovými a dřevěnými prvky. V žádné z nich nechybí koberec, který prostor příjemně zútulňuje. Další dvě ložnice jsou v domě pro hosty a v zahradní chatce.  

Jedno zrcadlo nestačí  

Otevřít v galerii (8)
Koupelna se dvěma zrcadly.
Koupelna se dvěma zrcadly.Zdroj: Profimedia

Jedenáct. Právě tolik je v sídle koupelen, které spojuje hned několik věcí. V první řadě jsou opravdu prostorné. A to natolik, že by tam mohl Levine se svojí kapelou v klidu natočit svůj nový videoklip. Dalším pojítkem jsou dvě zrcadla umístěná naproti sobě, místnost tak opticky ještě zvětšují. Vana s výhledem na terasu nesmí chybět. 

Staromódní kuchyně  

Otevřít v galerii (8)
Kuchyň celá ve dřevě.
Kuchyň celá ve dřevě.Zdroj: Profimedia

V domě se prolínají dva styly – velmi moderní se světlými barvami a mramorem, ten druhý je naopak lehce staromódní s prvky dřeva. Hlavní kuchyně je celá ze dřeva - kombinace bílé a hnědé působí luxusně, i když ve spojení s tmavou podlahou možná až příliš temně. Největší dominantou místnosti je ale jednoznačně ostrůvek, kolem kterého by se dalo běhat. Prostoru na přípravu pokrmů tu je opravdu spoustu.  

Sejdeme se ve foyer  

Otevřít v galerii (8)
Foyer s pianem uprostřed.
Foyer s pianem uprostřed.Zdroj: Profimedia

Součástí luxusního bydlení zpravidla bývá společenská místnost zvaná “foyer". A ani tady nechybí! Klenutá okna a francouzské dveře se starají o dokonalé prosvětlení. Uprostřed krb a hned vedle černé piano, u kterého zřejmě zpěvák stráví nejeden večer. Praskání dřeva, zvuky piana...To si umíme představit! 

Takhle vypadá oáza  

Otevřít v galerii (8)
Výhled na zahradu a bazén.
Výhled na zahradu a bazén.Zdroj: Profimedia

Nejen že pozemek vypadá úchvatně zevnitř, zvenku je snad ještě lepší. Najdete tu totiž opravdu všechno - golfové odpaliště, tenisový kurt plné velikosti a bazén, který je schovaný za živými ploty a citroníky. Člověk má tak při plavání plné soukromí.  

Mimo jiné je na pozemku spoustu stezek na procházky, potůčky, malé lesíky a kamenné fontány. Takhle nějak podle nás vypadá oáza! 

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Nové Beverly Hills 

Otevřít v galerii (8)
Posezení na zahradě.
Posezení na zahradě.Zdroj: Profimedia

V Kalifornii je hned několik míst, kde pravidelně kupují drahé pozemky ty nejznámější celebrity, jako je Beverly Hills, Palm Springs nebo Malibu. Hledají tu perfektní kombinaci soukromí, drahých nemovitostí a dechberoucích výhledů. V posledních letech se ale seznam rozšířil, a to právě o oblast Montecita. Díky svým kopcům, písečným břehům a krásným horám se Montecito stalo domovem největších hvězd. Žije zde například Katy Perry a Orlando Bloom, Ariana Grande nebo princ Harry s Meghan.  

Dům jako narozeninový dárek 

Otevřít v galerii (8)
Skupina Maroon 5.
Skupina Maroon 5.Zdroj: Profimedia

Adam Levine už zítra oslaví své 42. narozeniny, jeho načasování tak nemohlo být lepší. Zpěvák navíc slaví dvacetileté výročí s kapelou Maroon 5, kterou založil v roce 2001. Už o tři roky později získali MTV Europe Music Award pro nejlepšího nováčka a v roce 2005 vyhráli cenu Grammy.  

Přejeme zpěvákovi všechno nejlepší a spokojené žití v novém domově.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze