Top hledané
Výsledky (0)
Adele má nejen hlas jako zvon, ale i bydlení snů.

Bydlení slavných: Nahlédněte k Adele domů! Závidět budou hlavně knihomolové

Mgr. Jana Höger
19. října 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Zpěvačka Adele

Zpěvačka se zlatem v hrdle Adele, svým celým jménem Adele Laurie Blue Adkins, sbírá ve svém životě jedno ocenění za druhým. Věříme proto, že poliček si doma nachystala dost. Je slavná, je žádaná, ale přesto si nepotrpí na výstřelky a své bohatství zdaleka nestaví na obdiv. Nyní máte možnost nahlédnout do jejího soukromí, které si bedlivě chrání. Přijměte pozvání do jednoho z mnoha obdivuhodných domů, které vlastní.

Adresa slavných? Beverly Hills!

Jak je známo, Adele bydlí na prestižní adrese Beverly Hills, kde jí společnost dělají mnohé celebrity. Nechybí mezi nimi ani Penélope Cruz, Cameron Diaz nebo Ashton Kutcher. Zde jí dokonce říkají „pane“ hned dvě luxusní rezidence. Kousek od jejího stávajícího domu totiž vlastní další vilu. Bydlení zařízené v moderním stylu má rozlohu 600 čtverečních metrů užitné plochy a dá se popsat slovy jako světlé, designové a rozhodně svěží.

Otevřít v galerii (6)
Dům společně s bazénem od Adele
Dům společně s bazénem od AdeleZdroj: profimedia.cz
Otevřít v galerii (6)
Interiér domu Adele v Beverly Hills
Interiér domu Adele v Beverly HillsZdroj: profimedia.cz

Pět ložnic, šest koupelen

Prozradíme vám, že je jedná o hotové útočiště, útulný moderní dům plný dokonalých prvků. Nechybí klenuté stropy, velká okna, kterými proudí hřejivé sluneční paprsky, ale i sochy a nejrůznější obrazy utvářející příjemnou atmosféru. Naleznete zde pět ložnic, šest koupelen, kuchyni s ostrůvkem ze žuly, obývací pokoj, kterému vévodí mramorové konferenční stolky a neobvyklé velké geometrické zrcadlo.

Otevřít v galerii (6)
Obývací část domu zpěvačky Adele
Obývací část domu zpěvačky AdeleZdroj: profimedia.cz
Otevřít v galerii (6)
Koupelna s mramorem, dům od Adele v Beverly Hills
Koupelna s mramorem, dům od Adele v Beverly HillsZdroj: profimedia.cz

Ložnice se pyšní velkou postelí se dvěma útulnými pohovkami, kde se dá určitě hravě ponořit do světa fantazií a snů. Samozřejmostí je také luxusní šatna a terasa s výhledem do božské a uklidňující zeleně. 

Otevřít v galerii (6)
Ložnice společně s krbem v sídle Adele
Ložnice společně s krbem v sídle AdeleZdroj: profimedia.cz

Knihomolové můžou závidět

Co vám rozhodně vezme dech, je neuvěřitelná knihovna lemující zdi. Nachází se v ní úchvatné skvosty. Kdo je opravdový knihomol, můžu tiše závidět. Obsahuje téměř 2000 svazků pečlivě srovnaných knih. Trávit volné chvilky s milovanou knihou v jedné ruce, s kávou v druhé... To je dokonalá představa, nemyslíte?!

Otevřít v galerii (6)
Knihovna v sídle Adele
Knihovna v sídle AdeleZdroj: profimedia.cz

Zeleň, kam se podíváte

Hřejivý pocit dokresluje okolí domu, které má svá kouzelná zátiší i zákoutí tvořená zelení a vzrostlými stromy. Vítaným zpestřením je také bazén, který si jistojistě zamiloval i její syn Angelo James.

Cena je to, co všechny zajímá

Zajímá vás, na kolik luxusní sídlo zpěvačku Adele vyšlo? Nemalá suma to rozhodně nebyla, co vám budeme povídat. Adele neváhala utratit přesně 230 milionů korun. Ale divíte se jí? My tedy ne! 

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze