Top hledané
Výsledky (0)
Ostrov Mauricius je právem považován za klenot Indického oceánu.

Adresy snů: 3 nejluxusnější hotely ostrova Mauricius

Redakční tým
25. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Mauricius jako dokonalost sama

Průzračně modré laguny, multikulturní duch, pohoda a klid na každém kroku, bezpečí, kašmír za hubičku, sopečné krátery, duhové vodopády, hvězdná gastronomie, nejzajímavější golfové hřiště na světě, to vše vás čeká při návštěvě ostrova, který se často stává místem líbánek nebo svatební cesty.

V jakých hotelech zažijete ten největší luxus?

Four Seasons Resort Mauritius – oáza na okraji idylické laguny

Four Seasons Resort Mauritius v Anahitě přivítá hosty do čarokrásné tropické svatyně. Nabízí 123 prostorných vil a rezidencí navržených tak, aby inspirovaly spojení s přírodním prostředím. Zajímavostí je, že jejich Lagoon Pool Villas a prezidentské apartmá se nacházejí na soukromém ostrově Ile aux Chats o rozloze 11 hektarů, zatímco bazény Mangrove Pool, Garden Pool Villas a další soukromé rezidence jsou na pevnině.

Cena od 1.200 EUR/noc

Shangri-La's Le Touessrok – ráj golfových hřišť

Mýtický mauricijský luxusní hotel Le Touessrok s lehce asijskou elegancí leží na překrásném úseku písečného pobřeží s výhledem na záliv Trou d'Eau Douce. V laguně jsou dva krásné ostrovy: rajský ostrov Ilot Mangénie a Ile aux Cerfs s velkolepým 18 jamkovým golfovým hřištěm navrženým profesionálním německým golfistou Bernhardem Langerem. Za 10 minut se na hřiště dostanete lodí. 5-ti hvězdičkový hotel nabízí všechno, po čem toužíte. Specialitou jsou renomované lázně Givenchy.

Cena od 515 EUR/noc

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

One&Only Le Saint Geran láká na soukromý poloostrov

Na severním cípu proslulého pobřeží Belle Mare ostrova Mauricius, narazíte na ikonický hotel, který byl postaven v 70. letech. Je spjatý s řadou celebrit, jako je Geri Halliwell, Charlize Theron nebo Gordon Ramsay. Z mezinárodního letiště se na polostrov dostanete soukromým vrtulníkem. Čekají vás luxusní interiéry navržené jihoafrickou designérkou Janine Mijne, nekonečné bazény, lázně, neuvěřitelné šnorchlování nebo kuchyně šéfkuchaře s Michelinskou hvězdou Marca de Passori.

Cena od 933 USD/noc

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Shangri-La's Le Touessrok
Coastal Road, Trou d'Eau Douce, Mauricius
+230 402 7400