Top hledané
Výsledky (0)
Pokud matka nemá u sebe své dítě, cítí se v koncích. Podobné pocity zažívá i modelka Agáta Hanychová.

Agáta Hanychová má za sebou prý nejhorší víkend v životě. Tři dny byla bez malé Rózy a prozradila, jaké alimenty bere

Michaela Hanelová
08. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Modelka Agáta Hanychová u soudu.

Agáta Hanychová má za sebou jeden z nejhorších víkendů. Podle svých slov totiž zažila něco, co si žádná máma neumí představit. Na tři musela dát nejmenší dceru Rozárku její otci. Jaromír Soukup si střídavou péči vydobyl, ačkoliv Agáta na tuto dohodu nikdy přistoupit nechtěla.

Udělala tak poté, co si uvědomila, že její děti potřebují zdravou a neutrápenou mámu, která tu pro ně bude vždy, když jí budou potřebovat. Jak svým sledujícím následně na Instagramu popsala, podepsala dohodu jen proto, aby byl klid a její dcera mohla žít spokojený život bez stresu. Podepsanou dohodu následně osobně předala svému bývalému partnerovi a otci malé Rozárky s tím, že odsouhlasila vše, co mediální magnát požaduje.

Agáta zažila nejhorší víkend v životě

Alespoň tak se prezentovala na sociální síti Instagram, kde má ve zvyku se pravidelně se svými sledujícími dělit o svůj soukromý život. Původně si naplánovala užít si volno bez dětí na wakeboardingu, avšak nakonec své plány změnila a pustila se do práce na počítači. Ani to jí však nepomáhalo a smutek byl silnější než její chuť pracovat. Proto také před smutkem utekla z domova, aby zapomněla na to, že nemá u sebe svou malou dceru.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Na wellness pobyt jí do golfového resortu pozval její manžel Mirek Dopita. Agáta s dojetím svým holčičkám popisovala, jak její manžel rozumí jejím pocitům a potřebám, zejména když nemůže spát v pokoji, kde obvykle spí její malá Rózka a teď tam není. Podle sledujících ale zase tak moc nestrádá, protože se nezapomněla ihned vyfotit v plavkách a ukázat, jak dokonalou postavu po zimě má.

Otevřít v galerii (1)
Své pocity modelka sdílela se svými sledujícími. Zažila nejhorší víkend v životě.
Své pocity modelka sdílela se svými sledujícími. Zažila nejhorší víkend v životě.Zdroj: Instagram Agáty Hanychové - se svolením

Soudkyně má ráda tatínka, Agáta přiznala i výši alimentů

Agáta se však rozhodla, že proti svému bývalému partnerovi bude bojovat jinak. Svým sledujícím také veřejně přiznala, že nebude mlčet a vyzradí vše, co ví. Ve svém podcastu Agáta a Ornella show se otevřeně rozpovídala o tom, jaké stavy bezmoci poslední týdny zažívá. Je to strašné. Je to strašná bezmoc. Hrozně jsem na to nechtěla přistoupit, protože si myslím, že se musíš rvát za to dítě. Je to šílené. Já se chci prát za svoje dítě, ale já už nemůžu,“ prozradila modelka a influencerka v podcastu Agáta a Ornella show s tím, že má občas pocit, že z toho umře. Nezapomněla také dodat, že soudkyně má ráda Jaromíra Soukupa a ji nesnese.

Právnička mi řekla, ať to nepodepisuju. Já řekla, že už nemůžu, že už umřu. Já u toho soudu jsem pořád. Soudkyně mě nemá ráda. Má raději tatínky. Řekla jsem Jaromírovi u auta, že to podepíšu, ale chtěla bych něco změnit. Řekl mi, že na Dopitově chodníku se se mnou bavit nebude,“ dodala dále Agáta Hanychová s tím, že prozradila, jak probíhá komunikace s tatínkem Jaromírem.

Alimenty jsou směšné, tatínci neuvádí své příjmy

Agáta na bývalém partnerovi nenechala niť suchou a stejný krok učinila i proti otci malé Mii. Podle jejích slov totiž Jakub Prachař i Jaromír Soukup donesli k soudu neúplné daňové přiznání, ve kterém uvedli, že neměli téměř žádný příjem ani majetek. Podle toho následně měla soudkyně určit výši výživného, které je dle modelky naprosto směšná.

Soukup mi platí čtyři tisíce, Jakub mi platí deset tisíc. Protože mají dvakrát tak velké příjmy jako já, ač přinesli daňové přiznání, kde nevydělávají vůbec nic,“ prozradila modelka detaily a nebála se ničeho. Do toho Jakub má dům v Dubaji, Soukup mý dům v Itálii, Rakousku a dvě chalupy a dva domy ve Španělsku. Já mám jeden těžce vybojovaný a dvakrát zaplacený dům v Suchdole,“ dodala modelka, která si nyní nepřeje nic jiného, než aby byl klid.

V neděli nastalo radostné shledání

Tři dny jsou pro rodiče opravdu dlouhé a modelka si nyní poprvé v životě vyzkoušela první víkend, kdy svou dceru tři dny neviděla. Ačkoliv se snažila všemožně zabavit, stále myslela na svou dceru a přemýšlela, zda je v pořádku. Předání dcery mělo podle informací proběhnout v neděli do 18:00 hodin, což následně potvrdila modelka na svém Instagramu. Agáta v 18:20 minut napsala na Instagram, že dcera je doma. Nezapomněla malou Rozárku zezadu vyfotit a dodat slovo radosti – hurá. 

Ačkoliv má od otců svých dcer zakázáno děti fotit, podle GDPR a jiných bezpečnostních prvků není protizákonné své děti fotit zezadu. Podle odborníků je důležité, že dítě je zakryto a není mu vidět do obličeje. „Nejde o to, že dítě zveřejňujete, ale jakým způsobem to děláte. Pokud mu není vidět obličej, je to v pořádku. Agáta své děti ukazovala moc a vzhledem k její profesi to není v pořádku. Když dcery ukazuje zezadu, nic se neděje,“ prozradila psycholožka Simona Matznerová pro redakci LP-Life.

zdroje: Redakce, autorský text, vlastní dotazování, podcastu Agáta a Ornella show

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze