Top hledané
Výsledky (0)

Agáta Hanychová: Porod bych streamovala živě, ale jsem pověrčivá. S dítětem chci být doma týden

Barbora Večeřová
15. března 2023
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut

Agátu Hanychovou v jejích aktivitách nezastaví ani těhotenství. V osmém měsíci chodí na společenské akce a natáčí nové díly svého pořadu. Na kritiku, že by měla být raději doma, má názor jasný - někteří by byli nejraději, kdyby těhotné jen ležely a čekaly na porod. To ale není její styl. Doma plánuje zůstat pouze týden, říká, že by to jinak psychicky nezvládla. Svěřila se také, proč skončil její pořad Agáta Jaromíra Soukupa, jaké je to pracovat se svým partnerem nebo pokud by byla otevřená svatbě.

Agáta se svými dětmi
Budoucí rodiče vyrazili na ples. Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Agáta Hanychová na předání kašlacího asistenta pro malého Honzíka
Začínali se společným pořadem, nyní už Agáta moderuje sama

My jsme se spolu sešly kvůli předání kašlacího asistenta pro malého Honzíka, u tématu zdraví ještě na chvilku zůstaneme, protože přece jenom jste těhotná, momentálně v osmém měsíci. Jak se cítíte?

Je to určitě jiné těhotenství, než která byla před tím, protože jsem byla mladší. Není to tak, že by břicho bylo větší, ale je určitě znát rozdíl jedenácti let.

 

Vy ale rozhodně zůstáváte aktivní, před několika dny jste vyrazila se svým partnerem na Český ples. Některá média to zkritizovala. Použila dokonce slova jako hazard se zdravím. Jak to vnímáte vy?

Já to vnímám tak, že těhotné by si asi podle některých médií měly v podstatě lehnout a čekat na to, než porodí. Tak to já si myslím, že je blbost. Já jsem normálně snowboardovala ještě před třemi měsíci. Takže si myslím, že těhotenství není nemoc. Mám naštěstí porodníka, který mi všechny mé aktivity schvaluje. Neskáču z letadla, to mi přijde blbost, ale jinak dělám všechno.

 

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

Vaše těhotenství, stejně tak jako váš osobní život například s partnerem, jsou hodně mediálně probíranými tématy. Zvykla jste si na to za ty roky? A vnímáte to třeba jinak teď, než tomu bylo právě na začátku?

Tak já bych asi byla smutná, kdyby se to neřešilo. Já si na pozornost zvykla, jsem za ni ráda a mám ji ráda.

 

Často na Instagramu využíváte livestreamů. Je to podle vás takový způsob, jak dostat informace přímo od vás a nezkreslené, dejme tomu třeba právě médii, která o vás píší?

Určitě. A je to tak i kvůli tomu, že mě tam ty holky viděly takovou, jaká jsem. Odlíčenou, ubrečenou, uhádanou, zoufalou, šťastnou… prostě mě tak berou jako Agátu. A s tou oni se ztotožňuji nejvíc.

 

Vy už máte dvě děti. Bavíte se s nimi o tom, že jim přibude za chvíli další sourozenec? A jak to vnímají ony?

Už to na mě trochu vidí, takže už si nemyslí, že jsem úplně tlustá. Kryšpín, kterému je jedenáct, tak už ví, co doma nastane, že tam bude řev a že já budu nesnesitelná ještě víc, než jsem teď v těhotenství. Takže ten se úplně netěší. A Mia, které je pět, si ve své dětské naivnosti myslí, že budeme mít doma panenku navíc, ta teprve krutou realitu pozná.

 

V jednom z livestreamů jste se vyjádřila, že byste chtěla streamovat svůj porod. Přemýšlela jste nad tím opravdu vážně? Myslíte si, že by to mohlo otevřít cestu dalším maminkám, které by třeba chtěly udělat podobnou věc?

Nebo odradit některý maminky od porodu (smích). Kdybych věděla na sto procent, že bude všechno v pořádku, tak to klidně udělám živě, ale jelikož tohle mi nikdo nezaručí kromě Boha, tak to živě dělat nebudu.

 

Takže jste trošku pověrčivá? 

Úplně. Doma nemám ani kočárek, ani nic jiného a mít nebudu. Všechno budu řešit až porodím.

 

Tím, že jste hodně aktivní i teď před porodem, plánujete zůstat aktivní i po něm?

Chtěla bych být doma tak týden, jako jsem byla s každým dítětem.

 

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Bylo to pro vás takhle příjemnější?

No, já bych se zabila doma. Já bych to psychicky nezvládla. A jelikož jsem kojila zatím svoje dvě děti, tak doufám, že to tak budu mít i teď. Prso můžu vytáhnout, kde chci.

 

Vy jste nedávno začala e svým pořadem v televizi Barrandov s názvem Holčičky. Původně jste začala s pořadem Agáta Jaromíra Soukupa, který měl jenom pár dílů. Proč to tak bylo? Bylo to třeba kvůli tomu, že jste se chtěla přesunout trošku k jinému tématu, a to právě k rozhovorům se známými osobnostmi?

Bylo to tím, že si myslím, že Jaromír si potřebuje taky občas odpočinout. Takže i když ten pořad nemám tak často jako on, tak přece jenom má o hodinu navíc v jeho dnu, což je pro něj docela dost podstatná věc a chtěla jsem si to zkusit sama.

 

Jaké je to vůbec pracovat se svým partnerem? A samozřejmě také pod svým partnerem...

Pod svým v pohodě, se svým je to občas trošku těžší, proto to dělám sama.

 

Přesně jak jste již řekla, váš partner je velmi vytížený člověk. Jak vlastně vůbec vypadá jeho den? Máte na sebe vůbec dostatek času, nebo byste třeba byla ráda, kdyby s narozením miminka přišlo právě i upuštění od jeho režimu a byl by s vámi víc?

Ne, to bych určitě nechtěla, protože on je workoholik a vyhovuje mu to. Já jsem taky workoholik a líbí se mi, že někdo dokáže pracovat ještě víc než já a moje máma dohromady, což zvládne opravdu málokdo. Je to jenom Jaromír.

 

Nemůžu si odpustit tuhle otázku. Byla byste případně otevřená svatbě?

To nevím, to je věc za prvé na něm a za druhé si myslím, že to není úplně podstatný.

 

Na závěr se vás ještě zeptám, co vás v nejbližší době, tedy samozřejmě kromě porodu, čeká? Máte nějaké plány, něco nového, co připravujete?

Tak já myslím, že v 8. měsíci si tady budu točit Holčičky, živit se Instagramem a tím to tak hasne. A pak porod. Já už teď žádný nový projekt si myslím, že nechystám, i když kdo ví, třeba se rozhodnu za hodinu jinak.

 

Dobře, moc vám děkuju za rozhovor.

Díky.

 

Rychlá zpověď:

Instagram, nebo modeling?

Instagram.

Sledujete politiku?

Jo.

Jste spokojená s výsledky prezidentských voleb?

Nejsem.

Elegantní, nebo spíše vyzývavé oblečení?

Kdybych mohla, tak chodím v podprsence, ale to elegantní mi víc sluší.

Vysněný host do vašeho pořadu?

Babička byl můj vysněný host. A byla tady.

Vysněná spolupráce na Instagramu.

Chanel.

Co vám v této době těhotenství chybí z doby před ním?

Energie.

Nejoblíbenější vlastnost vašeho partnera.

Dravost.

Co vás asi v životě dělá nejvíc šťastnou?

Když jsem v posteli se svými dětmi.

Co vás dokáže nejvíc naštvat.

Moje děti.

Co byste chtěl, aby jednou bylo z vašich dětí?

Aby byly šťastné.

Řídíte se v životě nějakým mottem? A pokud ano, tak jakým?

Život není to, co chceš, ale to, co vydržíš.

Kam plánujete vyrazit na dovolenou?

Teď? Nikam!

Kým se inspirujete?

Asi partnerem a mojí mámou.

Na co byste se zeptala vy mě?

Už je konec? (smích)
Ještě ne, ale za chvilku bude.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze