Top hledané
Výsledky (0)
Agent Provocateur provokuje vyzývavými střihy a dokonalým luxusním zpracováním spodního prádla. Ideální dárek pro dámskou polovičku nebo dokonalé obohacení mužského světa. V luxusním prádle hraje prim červená, zlatá a černá.

Agent Provocateur: sexy Vánoce ve zlaté a červené

Eva Ledecká
29. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Z kolekce Agent Provocateur

Rok 2017 je ve znamení Ohnivého kohouta, ve kterém převládá červená a zlatá barva. Oslavujte konec roku v duchu roku nadcházejícího. Představujeme některé vyzývavé kousky z luxusního spodního prádla Agent Provocateur.

Audrey Bra Red

Nová hvězda sezony, Audrey s výstřihem ve tvaru srdce. Tato červená podprsenka je vyrobena z celoplošné strečové francouzské krajky a je doladěna jemným čistým designem květů a listů. Prádlo je obohaceno o hladké švy a představuje sexy a skvěle padnoucí luxusní spodní prádlo.

Nayeli Long Kimono Gold And Black

Dokonalý luxus a absolutní eleganci přináší kimono Nayeli. Krásné dlouhé kimono v barvě zlaté a černé je vytvořeno velmi ojedinělou a tradiční technikou. Černá luxusní krajka French Leaver je ručně stříhaná a aplikovaná na hedvábný základ, což tvoří úžasný efekt kontrastní barvy a textury. Výstřih ve tvaru V a široké rukávy dodávají modelu na prvotřídní noblese. Ideální je kombinace luxusního kimona se spodním prádlem prémiové demi-couture kolekce Nayeli.

Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Denver Gown Red

Krásné a svůdné kratičké šaty z luxusní červené krajky. Model vyrobený ve stylu 70. let přináší nositelkám dokonalou siluetu. Nepřehlédnutelný a vyzývavý model kompletně vyrobený z krajky nebudete chtít sundat ve dne ani v noci.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Agent Provocateur
London, Broadwick Street 6 Broadwick Street, Soho London W1F 8HL Great Britain
+44 (0)207 439 0229