Top hledané
Výsledky (0)
Výrazné ohnivé barvy, kožené detaily a perfektní siluety. To je kolekce pro letošní podzim zimu 2018!

Alexander McQueen představil svou kolekci FW 2018 inspirovanou džunglí

Dominika Žejdl
15. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Alexander McQueen FW18

V kolekci Alexandra McQueena FW 2018 se projevila ženskost

Každá žena je krásná a její tělo by nemělo být zahaleno do volného oblečení, ale naopak by mělo vyzdvihnout jeho každičký detail. Na to myslela i Sarah Burton, která je designérkou módní značky Alexander McQeen a ve své kolekci pro podzim a zimu 2018 zdůraznila ženský pas, dekolt a předvedla luxusní rafinovanou a sofistikovanou módu. Podívejte se sami, ale jen na vlastní nebezpečí. Téhle módě nedokážete říct NE!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Hra barev, střihů a neuvěřitelných vzorů

Kolekce FW 18 nás na první pohled zaujala svou hravostí. Kombinace barev, materiálů, střihů a vzorů se opravdu podařila. Přehlídka odstartovala elegantní dámou v černo-červeném oversize kostýmku s úzkým pasem, kterému kraloval asymetrický ocásek. Právě ten při chůzi vytvářel efekt plamenů. Hned poté následovaly krásné a dominantní dámské modely, které byly v moderní a žhavé červeno-černé kombinaci a vytvořily jedinečný sexy look.

Spoustu pozornosti je tu věnováno právě ženskému pasu. Ten je zdůrazněn prostřednictvím kožených pásků, rafinovaným upnutým koženým topům a střihům. Celek tak společně s luxusní sukní vytváří perfektní siluetu. Neuvěřitelně sexy jsou vzorované modely, které v sobě skrývají neskutečnou energii. Červená barva se zvířecími vzory v nás evokuje silnou vášeň.

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Asymetrie, která je nepřehlédnutelná a ultra sexy

V poslední době je velkým trendem asymetrie. Za nás však musíme jednoznačně říct, že nikdy nepůsobila tak nádherně, luxusně, elegantně a zároveň odvážně, jako to je v kolekci Alexandera McQueena. Kabátky s delšími nebo kratšími detaily, sukně s unikátním střihem, kombinace materiálů kůže-látka vytvářející jedinečný efekt, to je prostě úchvatné. Sarah Burton opět dokázala, že luxusní oblečení pro ženy umí perfektně zpracovat a zdůraznit vše, co by měla žena ukázat. 

Pompézní večerní róby s výraznými akcenty

Závěr kolekce byl věnován luxusním večerním šatům, které také tvořily asymetrické detaily a jedinečné vzory. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Pro silné ženy moderní doby!

Alexander McQueen chce celkovým výrzem kolekce podzim/zima 2018 podle mě udávat styl. Ve své podstatě si v duchu říkám proč ne. Tato kolekce jako celek na mě působí jako definice silné ženy moderní doby.

Hned z kraje mě nadchl ten super simple černý kostýmek, který byl obohacený o sako frakové střihu. Křičí do světa: Já jsem silná a emancipovaná žena! A emancipace jako taková mi přijde jako nejlepší doplněk všech dob! Poté mě potěšil fakt, že se opět do hry vrací ponča. McQueen tento černo-červený kousek zkombinoval s průsvitnou sukní, která dala na odiv holou kůži. Tím pádem se z něčeho naprosto konzervativního stal outfit se špetkou provokace. Už teď chci také své pončo, coby pohodlný doplněk na nákupy po městě s kamarádkami.

Jak už to tak bývá, i zde byly vidět modely, které byly tak trochu mimo. Mezi ně jsem rozhodně zařadila ty krátké černo-růžové šaty s kanýry na ramenou, které z ženy vytvářejí chodícího motýla na odtučňovací kůře. To vážně na sobě mít nikdo nechce…  

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze