Top hledané
Výsledky (0)
Inspirací kolekce SS 2018 módního domu Alexander McQueen se stala nádherná velká britská zahrada Great Dixter, která je plná zářivých barev a nepřekonatelných květin.

Rozkvetlá kouzelná zahrada Alexandera McQueena! S/S 2018

Dominika Žejdl
23. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Alexander McQueen SS 2018

Jedno z nejdeštivějších období v Británii bylo přínosem nejen pro nádherné zahrady plné magických květin, ale také pro novou kolekci Alexandera McQueena, kterou má na svědomí designérka Sarah Burton. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Inspirace z londýnské zahrady

Nemáte inspiraci pro novou kolekci? Zajeďte do Londýna a navštivte luxusní zahradu Great Dixter, která vám vnukne hned několik nápadů. Přesně to udělala i designérka módního domu, která si z krásného místa odvezla nespočetně snímků, který zaplnili celý módní ateliér. 

"Bylo to tak magické být v takové zahradě, kde cítíte sílu přírody," svěřila se Sarah. 

Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m
Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m, Praha 8

Velkolepá show plná barevných květů

Altánky zastřešené luxusními vyšívanými květinami a cihlová podlaha. Modelky s rozevlátými vlasy, ploché boty a zasedací pořádek inspirovaný luxusními květinovými venkovskými záhonky: Celá přehlídka "House Style" tak dýchala neuvěřitelnou britskou kulturu a okouzlila všechny diváky Chatsworthova domu. 

Dechberoucí luxusní oblečení

Pokud milujete ojedinělé kousky s luxusním nádechem, tak přesně takové naleznete v nové kolekci SS 2018. Prošívané asymetrické i klasické kabátky, šaty inspirované krásou květin, které je zdobily a také romantické prvky s něžnými volánky. Přesně to jsou základní prvky zdobící módní kolekci. 

Tělo něžné květiny s rockerským duchem

Mezi decentními odstíny se však najdou i výraznější barvy, které si zamilují i extravagatní ženy. Červené šaty jsou sexy, svůdné a originální, což z nich dělá jejich neobvyklá kombinace materiálů a vzorů. Kombinace kůže a cvočků vypadá výjimečně a na první pohled vás dostane. Ani zde nechybí motivy květin nebo jiné zajímavé vzory. 

Kostka, khaki kůže, metalické odstíny

Překvapivou a jedinečnou kombinací je i kostkovaný materiál s khaki kůží. Tohle spojení je geniální a velmi nové pro módní svět. Každá žena mu propadne a bude ho chtít vlastnit. Pokud milujete čisté linie, tak vás nadchne bílá kolekce, která rozhodně není klasická a ani nudná. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Padající květy na šatech mě dostaly do kolen!

Móda od značky McQueen je mi obecně tak trochu vzdálená. Řekla jsem si ale, že předsudky hodím stranou a na novou kolekci se mrknu co možná nejvíce objektivním pohledem. Je to pro mě neobvyklé, ale našla jsem pár kousků, které bych si na sobě dokázala představit! Mezi ně rozhodně patří béžové šaty s vyšitými růžemi, černý kostýmek se sakem, který připomíná kanýrovou sukni, a také bez váhání světle růžové šaty ze závěru přehlídky. Jsou tak zvláštní a své, že mě těmi padajícími květy dostaly do kolen. Tyto šaty bych si v cuku letu vzala například na večeři do Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.

Ovšem účes a líčení, které bylo na přehlídce vidět, bych rozhodně ani v žertu nezvolila! Nikdo snad na této planetě nechce dobrovolně vypadat jako zmáchaná Samara ze slavného hororu Kruh.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze