Top hledané
Výsledky (0)
Místo, kde se začal psát příběh slavné Lady Di.

Honosné panství, kde vyrůstala Lady Diana, se otevírá veřejnosti

Redakční tým
26. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Dům, kde bydlela princezna Diana Spencer

Přáli byste si zakusit život královské rodiny? Částečně budete mít tu příležitost. Dům, kde vyrůstala princezna Diana, se otevírá veřejnosti. Více než 90 pokojů a 550 akrů dechberoucí krásy budete moci spatřit na vlastní oči. Althorp House je místo, kde strávila většinu dětství se svými sourozenci až do sňatku s princem z Walesu v roce 1981.

Samotné panství se nachází v okrese Daventry, Northamptonshire, přibližně 120 km severozápadně od Londýna směrem na Leicester a je dokonalou ukázkou ctění anglických tradic. Unikátní sídlo, nazývané též zámkem, je dvoupodlažní, obehnané anglickým udržovaným parkem a na malebnosti okolí přispívá i blízkost lesa a všudypřítomná zeleň. Nádherný architektonický objekt pochází z roku 1688, kdy nahradil původní dům.

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Od poutavých interiérů až k okouzlujícím pozemkům

V Althorp House je možné zhlédnout nejrůznější výstavy, jako je například Spencers: Historie anglické rodiny, která ilustruje 500 let rodiny, ze které Diana pochází a jejich přínos anglickému veřejnému životu.

Každá fascinující místnost tohoto velkolepého rodinného domu navíc představuje jednu z nejlepších soukromých sbírek nábytku, maleb a keramiky v Evropě. Vše má svůj vlastní příběh. Můžete tak prožít neopakovatelné zážitky na luxusním místě s nebývale zajímavou historií.

Sezóna prohlídek začíná 1. 7. 2019 a končí 31. 8. 2019. Těšte se na velkolepou jídelnu, ohromné sály s plnými policemi knih, majestátně zdobené ložnice, rodinné portréty se zlatými rámy, luxusní sametové tkaniny v interiérech či okna od podlahy až ke stropu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Althorp
Northampton NN7 4HQ, Velká Británie
01604 770107