Top hledané
Výsledky (0)
American Music Awards je za námi!

American Music Awards of 2022: Krásná Ellie Goulding, Sexy Chrissy Teigen a nebezpečný Machine Gun Kelly

Dominika Žejdl
22. listopadu 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Chrissy Teigen zvolila odvážný model

AMA's aneb American Music Awards 2022, každoroční přehlídka amerických hudebních cen, která se koná každý podzim. Letos umělce roku vyhrála Taylor Swift, Objev roku Dove Cameron, spolupráci roku Elton John a Dua Lipa a další. My jsme se však jako vždy zaměřily na módu! Nechyběly luxusní róby, ale ani pořádné propadáky. Kdo s čím přišel na trh?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Hvězdná a krásná Ellie Goulding

Otevřít v galerii (4)
Ellie Goulding
Ellie Goulding Zdroj: Profimedia

Moc nás na červeném koberci zaujala zpěvačka Ellie Goulding! Ukázala se ve stříbrné třpytivé róbě. Sukně do pasu, krátký top na zavazování a rukavičky. Krásně tímto outfitem dala vyniknout své krásné vypracované postavě. Model doladila stříbrnými páskovými sandálky, visícími náušnicemi s kameny a výraznějším líčením. 

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

Chrissy Teigen ukázala víc, než měla v plánu!

Otevřít v galerii (4)
Chrissy Teigen
Chrissy TeigenZdroj: Profimedia

Krásná modelka a manželka zpěváka Johna Legenda se na červeném koberci odhalila. Ukázala místa, která jsou přístupná pouze jejímu manželovi! Černá dlouhá róba, která u ramen vypadá dost zahaleně se od pasu dolů pořádně odvázala. Vysoké velké rozparky, pod které spodní prádlo nedáte, mohou pod určitým úhlem pohledu odhalit intimní partie a je tedy na každém, aby si to pořádně ohlídal. Chrissy to moc slušelo. Zvolila hodně doplňků v podobě náramků, náhrdelníku a černých pásových sandálků. 

Carrie Underwood jako pastelová královna

Otevřít v galerii (4)
Carrie Underwood
Carrie UnderwoodZdroj: Profimedia

Tahle krásná zpěvačka snad vůbec nestárne. Na červený koberec oblékla pastelové růžové šaty zdobené decentními pastelovými štrasy. Modrá, žlutá, stříbrná, zlatá a zelenkavá. Dokonalé spojení, které dělá šaty výjimečnými. K tomu jednoduché stříbrné sandálky, výraznější náušnice a krásné divoké vlny. 

Nepřehlédnutelná Pink s bleskem na sobě

Otevřít v galerii (4)
Pink
PinkZdroj: Profimedia

Jako poslední jsme vybraly nepřehlédnutelnou zpěvačku Pink. ta se na červeném koberci ukázala v rafinovaných šatech ve zlato-černé kombinaci. Zapínání u krku, průhledný blesk přes tělo a rozparek na stehně. K tomu zpěvačka zvolila černé sandálky se stříbrnými kamínky. To k téhle rockerce prostě patří. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Příšerná Kali Uchis v červené róbě vypadala jako zlý sen

Otevřít v galerii (4)
Kali Uchis
Kali UchisZdroj: Profimedia

Jestli nás něco n červeném koberci vyděsilo, tak to byla zpěvačka Kali Uchis. Na sebe si oblékla červené korzetové šaty s šátkem kolem hlavy zdobeným peřím. K tomu zvolila výrazné líčení očí. 

K čemu tak Dencii můžeme přirovnat? Nic nás nenapadá!

Otevřít v galerii (4)
Dencia, Reprudencia Sonkey
Dencia, Reprudencia Sonkey

Módní návrhářka, zpěvačka a podnikatelka Dencia se na červeném koberci teda ukázala! Oblékla se do černo-stříbrného overalu, který by slušel možná JLo, ale jí opravdu ne. Kozačky Givenchy zdobené kamínky už jsou opravdu příliš a to nemluvíme ani o třpytivé korunce a holi! 

Zpěvačka Priscilla Renea Hamilton jako chodící vějíř

Otevřít v galerii (4)
Muni Long, Priscilla Renea Hamilton
Muni Long, Priscilla Renea HamiltonZdroj: Profimedia

No další totálně otřesný outfit, ale i líčení. Priscilla Renea Hamilton vypadá jak z hororu. Vystínovaný obličej vypadá děsivě společně s výraznou rtěnkou a hororovým úsměvem. Celé to doladila černým vějířový modelem, který nás bohužel ničím nezaujal. 

Živý ježek v podání Machine Gun Kellyho!

Otevřít v galerii (4)
 Machine Gun Kelly, Colson Baker
Machine Gun Kelly, Colson BakerZdroj: Profimedia

Zase něco extra! Ale nás to teda vůbec nenadchlo. Fialová je v kurzu, ale sako a kalhoty poseté takovými ostny, to vypadá dost nebezpečně a hned jsme si vzpomněli na ježka! K rockerovi to sice sedí, ale rádi bychom si ho raději drželi dál od těla.

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze