Top hledané
Výsledky (0)
Festival v Cannes sice míří ke svému konci, Móda proti proudu ale dál úřaduje!

AmfAR Gala Cannes 2019: Lima vsadila na smyslnost, Kurková na něžnost

Martina Šmalclová
24. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Adriana Lima - šaty Ester Abner

Po roce se slavní opět sešli v luxusním Hotelu du Cap-Eden-Roc ve francouzském Antibesu, aby v rámci AmfAR Gala Cannes pomohli získat finanční prostředky na výzkumné programy zaměřené na boj proti nemoci AIDS. Jak to zástupkyním něžného pohlaví na červeném koberci tentokrát slušelo?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Adriana Lima a Sara Sampaio předvedly černý triumf

Andílci Victoria's Secret dokázaly, že i v černé můžete zářit! Adriana Lima vypadala ve smyslných šatech Ester Abner úchvatně a Sara Sampaio v luxusní róbě Giorgio Armani Privé zdobené peřím jakbysmet. Tenhle pohled nás jen tak neomrzí – krása!

Karolína Kurková a Elsa Hosk: Cena za něžnost

Na romantickou bílou vsadila švédská modelka Elsa Hosk i Karolína Kurková. Česká supermodelka dorazila na akci v šatech uruguayské designérky Gabriely Hearst a tento minimalistický kousek se spadlými rameny jí sedl skvěle. Už teď se těšíme, jak to bude Karolíně slušet v Praze v roli moderátorky Social Global Awards. Mikrofonu se ujme příští týden 29.5. – tahle česká kráska se jen tak nezastaví!

Elsa oproti tomu vsadila na luxusní minišaty Redemption, které odhalily její tajnou zbraň – nohy až do nebe!

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Chiara Ferragni, Kendall Jenner: Když dva dělají totéž…

Obě krásky oblékly šaty Giamabattista Valli, každá ale s jiným výsledkem. Zatímco Kendall Jenner vypadá v růžových šatech à la bonbónek roztomile i smyslně zároveň, u Chiary to vypadá, jakoby oblékla noční tylovou košilku. Kendall navíc chválíme perfektní make-up i účes.

Eva Longoria à la ledová královna

Podobně jako na zahájení filmového festivalu v Cannes, i tentokrát Eva oblékla šaty Alberta Ferretti. V modelu, na který ale vsadila, působí jako ledová královna. Možná k tomu přispěl i nevhodný make-up a účes.

Dua Lipa, Rebel Wilson: Nešťastná volba šatů

Rebel se neřadí zrovna k nejštíhlejším herečkám Hollywoodu, a proto je pro nás volba šatů Sachin & Babi velkou záhadou. Zpěvačka Dua Lipa vsadila na rudou róbu Valentino Haute Couture, i ona ale v minulosti oblékla daleko slušivější modely.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Jak si v módě na AmfAR Gala Cannes party stála naše krajanka Karolína Kurková? A kdo s zazářil nejvíc ze všech? Tady máte můj názor.

Šelma večera Adriana Lima

Za mě absolutně nejvíc sexy žena večera byla Adriana. Její šaty od ruské designérky Ester Abner byly svým pojetím opravdu svůdné. Hlavně se mi líbila propracovanost korzetu, který perfektně drží větší dekolt. Ale co by to bylo platné, kdyby Adrianě chyběl ten ultra smyslný pohled, který by zabil i “orla v letu”. Zkrátka nádherná!!!

Šaty: 81 % Make-up a vlasy: 98 %

Černá labuť Sara Sampaio

Naopak nejelegantnější róbu měla portugalská topmodelka Sara. Černá klasika od Armani Privé korunovaná luxusním peřím… Vážně je to jak z pohádky! Navíc si zde všimněte té jednoduchosti. Klasická červená rtěnka, jemné linky a diamantové náušnice. Víc není třeba. Je vážně příjemné vidět model, který není přeplácaný.

Šaty: 100 % Make-up a vlasy: 100 %

Mořská panna Marina Ruy Barbosa

Brazilská herečka Marina dokonale ztělesnila mojí představu o mořské panně na souši. Abych řekla pravdu, doslova mě šokoval fakt, že jde o róbu z dílny Vivien Westwood, která poslední dobou ukazuje spíš pěknou divočinu beze smyslu. Ale tohle je vážně pastva pro oči! 

Šaty: 96 % Make-up a vlasy: 72 %

Chudá příbuzná Karolína Kurková

Je mi líto, ale Karolína to podle mě úplně projela. V jednoduchosti je sice krása, ale tyhle bílé šaty Gabriel Hearst jsou tak na hotelovou snídani po deváté ranní…

Šaty: 50 % Make-up a vlasy: 50 %

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Móda z Cannes: červený koberec v záplavě luxusních šatů! Kdo byl TOP?
Zobrazit článek
Prahu navštíví nejvlivnější influenceři z celého světa včetně Kurkové (27.5.)
Zobrazit článek
Festival Cannes
Festival de Cannes 3, rue Amélie 750 07, Paris-France
+33 (0) 1 53 59 61 00